0
08-03, 22:00
0
0

Grėsmingai ketvirtą kėlinį pradėjęs „Rytas“ žengė pirmą žingsnį link LKL pusfinalio (76) FOTOGALERIJA

Gegužės 13 d., 18:20
Serija prasidėjo šeimininkų pergale („Betsafe-LKL“ nuotr.)

Vilniaus „Rytas“ priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse vilniečiai namie 110:77 (22:28, 29:18, 28:22, 31:9) susitvarkė su Jonavos „CBet“ ekipa.

Antrosios ir galimai lemiamos serijos rungtynės trečiadienį vyks Jonavoje.

Rungtynės prasidėjo lygia kova, kurioje netrūko emocijų, kuomet dėl kamuolio kovoti sušoko „Ryto“ ir „CBet“ žaidėjai, o Justinas Gorhamas gavo nesportinę pražangą už kietą veiksmą prieš Taurą Jogėlą. Tiesa, pastarasis baudų nesusimetė, o R.J.Cole‘as didino „Ryto“ pranašumą – 10:5. Tritaškiu kiek vėliau atsakė Ousmane‘as Drame, o Justas Furmanavičius rezultatą lygino – 10:10. Diante Garrettas išvedė svečius į priekį (12:11), tuo tarpu T.Jogėla skirtumą augino – 16:11. O.Drame ir Gabrielius Mažeika tęsė „CBet“ gerą atkarpą (26:17), galiausiai po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 28:22.

M.Fosteris ir L.Uleckas bandė mažinti „Ryto“ atsilikimą, tačiau kitokių minčių turėjo Ryanas Larsonas – 33:25. Gytis Radzevičius rinko vilniečiams reikalingus taškus (33:38), o dar du pridėjo ir J.Gorhamas – 35:38. Kėlinys įpusėjo, G.Radzevičius rezultatą lygino (40:40) ir iniciatyvą šeimininkai perėmė – 46:44. Po pirmosios mačo dalies „Rytas“ jau pirmavo 51:46.

„Rytas“ siekė didinti savo atotrūkį, kuris po M.Fosterio ir J.Gorhamo metimų tapo rekordinis – 63:51. Nors prastą „CBet“ atkarpą nutraukė D.Garrettto tritaškis, tuo pačiu atsakė Gytis Masiulis – 68:56. Pasibaigus trims ketvirčiams „Rytas“ pirmavo gana užtikrintai – 79:68.

14:0 – taip atrodė „Ryto“ ketvirtojo kėlinio startas, kuris siuntė į nokdauną „CBet“ ekipą. Skirtumas tapo triuškinamas (93:68), o taškų svečiai nepelnė beveik keturias minutes. Po truputį tapo aišku, kad likęs laikas bus labiau formalumas, nes išsijudinęs „CBet“ puolimas stipriai nieko nekeitė – 72:93.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 23 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Margiris Normantas 18, Justinas Gorhamas 16, Gytis Masiulis 13, Gytis Radzevičius 10 (5 atk. kam., 4 per. kam.).

„CBet“: Ryanas Larsonas ir Ousmane‘as Drame (9 atk. kam.) – po 17, Diante Garrettas 14, Tauras Jogėla 12, Justas Furmanavičius 8.

Gairės: rytas, cbet