0

Galva su varžovu susirėmęs Nene: neturiu dėl ko gailėtis (7)

Balandžio 26 d., 11:33
Nene išbandė J.Butlerio galvos tvirtumą (Scanpix)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ketvirtfinalio serijos trečiose rungtynėse tarp Vašingtono „Wizards“ ir Čikagos „Bulls“ aikštėje netrūko ne tik atkaklios kovos, bet vyko ir rimtos dvikovos be kamuolio. Viena iš jų – susirėmimas kaktomis tarp Nene ir Jimmy Butlerio.

Ketvirtajame kėlinyje po pelnytų taškų į gynybą bėgęs „Wizards“ aukštaūgis užkliudė „Bulls gynėją, šis kepštelėjo atgal, o į tai akimirksniu sureagavęs vidurio puolėjas iš Brazilijos prišoko prie varžovo ir susirėmė galvomis.

Imtynių veiksmų ėmęsis Nene abiem rankomis sugriebė J.Butlerio kaklą, taip iššaukdamas arbitrų ir abiejų ekipų žaidėjų, kurie atskubėjo skirti krepšininkus, reakciją.

„Man tai pasirodė kaip vienas iš mišrių kovos menų veiksmų, kai rankomis „surakina“ galvą, – po rungtynių teigė 35 taškus į „Wizards“ krepšį įmetęs Mike‘as Dunleavy. – Labai gerai, kad Jimmy išliko ramus. Manau, kad daugelis atsidūrę tokioje situacijoje būtų smogęs atgal“.

Paklaustas apie galimybę, jog bus suspenduotas ketvirtosioms serijos rungtynėms Nene atsakė: „Nežinau. Neturiu dėl ko gailėtis. Šioje situacijoje aš buvau karys. Padariau tai, ką turėjau padaryti“.

Nene nesiryžo atskleisti J.Butlerio ištartos frazės, kuri sukėlė tokią reakciją.

„Nemanau, kad tai buvo taip rimta, bet, akivaizdu, kad jam taip pasirodė. Aš ant jo nepykstu už šį poelgį. Jis yra kovotojas ir už tai jį gerbiu“, – tvirtino J.Butleris.

Po incidento Nene, kurio sąskaitoje buvo 10 taškų, buvo diskvalifikuotas, o „Bulls“ laimėjo 100:97 ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:2.