0
05-24, 22:00
0
0

Galingą dvigubą dublį surinkusio J.Valančiūno klubą pražudė paskutinių sekundžių metimas (9) kiti rezultatai

Kovo 18 d., 08:08
J.Valančiūnas rinko dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nesėkmę patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (33/37) klubas.

Lietuvio ekipa išvykoje 112:114 (26:31, 28:18, 36:31, 22:34) nusileido Hjustono „Rockets“ (18/52) krepšininkams.

Dar ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ turėjo solidų pranašumą (99:84), bet varžovai laimėjo atkarpą 11:0 ir priartėjo – 95:99. Likus žaisti minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Naujojo Orleano klubas vis dar pirmavo (112:109), bet tuomet dvitaškį pataikė Jalenas Greenas – 111:112. Pergalę „Rockets“ ekipai lėmė Jabari Smitho metimas paskutinėmis rungtynių sekundėmis – 114:112.

J.Valančiūnas per 34 minutes pelnė 22 taškus (10/14 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 4 metimus ir 2 kartus prasižengė.

Nors Hjiustono klubas yra Vakarų konferencijos dugne, bet tai buvo jau trečioji šios ekipos pergalė iš eilės.

Po pergalingo metimo pirmus metus NBA lygoje žaidžiantis gynėjas neslėpė savo susijaudinimo.

„Jaučiuosi lyg kompiuteriniame žaidime. Tai buvo neįtikėtina. Atrodo, lyg nieko kito tuo metu nebūčiau matęs. Buvau tik aš ir krepšys. Tai tikrai neįtikėtinas momentas“, – kalbėjo J.Smithas.

„Rockets“: Jalenas Greenas 25 (7 atk. kam., 6 rez. per.), Kevinas Porteris 20 (6 rez. per.), Alperenas Šengunas 17 (11 atk. kam.), Kenyonas Martinas 14 (6 atk. kam.), Jae’Seanas Tate’as 12 (6 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (9/20 metimai, 6 rez. per.), Jonas Valančiūnas 22 (17 atk. kam.), C.J.McCollumas 14 (6 rez. per.), Trey’us Murphy (4/10 trit.) ir Naji Marshallas po 13.