Europos krepšinio čempionatas prie televizorių sutraukė pusę Lietuvos (10)

Rugsėjo 16 d., 12:35
Žiūrimiausios buvo rungtynės su Ispanija (FIBA Europe nuotr.)
Žiūrimiausios buvo rungtynės su Ispanija (FIBA Europe nuotr.)
Šaltinis: Pranešimas spaudai

Lietuvių rinktinės rungtynes šiame Europos krepšinio čempionate stebėjo beveik 1,5 milijono šalies gyventojų arba daugiau nei pusė Lietuvos, rodo „Kantar“ duomenys. Aukščiausią, 15,8 proc., laidos reitingą pasiekė lemtingosios rungtynės Lietuva–Ispanija, po kurių mūsų rinktinė užbaigė savo varžybas čempionate.

Didelę auditoriją prie TV ekranų subūrė ir Lietuvos dvikova su Slovėnija, taip pat su Vengrija – šių laidų konsoliduotas reitingas viršijo 13 proc., mačai su Vokietija bei Bosnija ir Hercegovina sutraukė per 10 proc. įsitraukusios auditorijos.

„Krepšinis rugsėjo pirmoje pusėje išties karaliavo ekranuose. Žaidžiant lemiamas rungtynes su ispanais, kas antras TV žiūrovas buvo įsijungęs šią transliaciją. Lietuvos rinktinei aštuntfinalyje užbaigus savo dalyvavimą čempionate, sirgalių dėmesys nebeturint savo komandos natūraliai ima slopti, tačiau neabejotinai krepšinio transliacijos jau pateks ir į rugsėjo mėnesio, ir į metinį populiariausių laidų topą“, – sakė „Kantar“ media tyrimų ir įžvalgų vadovė Lina Petraitienė.

Europos vyrų krepšinio čempionatas yra rengiamas jau 41 kartą, šiemet, po penkerių metų pertraukos, jis vyksta Vokietijoje, Kelne, rugsėjo 1–18 d. Lietuvoje varžybas transliuoja TV3 žiniasklaidos grupės kanalai.


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja