E.Nickus: jeigu neliks „LSU-Atleto“, tai kur žaisti jaunam krepšininkui?

Balandžio 4 d., 17:24
E.Nickus baiminasi, kad klubas gali išnykti
Šaltinis: LKL

Keturios pergalės ir dvidešimt septynios nesėkmės – tokiu pralaimėjimų ritmu šį sezoną gyvena Kauno rajono „LSU-Atletas“, kurio treneris Edas Nickus kol kas negali pasakyti, kokia ateitis laukia ekipos.

„Mūsų likimas neaiškus. Dabar mūsų pagrindinis uždavinys tvarkingai baigti sezoną ir po to nuspręsti, kaip toliau gyvensim. Keista, bet mes esam neįdomūs. Rasti rėmėjų tokiai komandai yra labai sudėtinga, nes visiems reikia pergalių. O mūsų komandoje viskas yra ateityje.

Jau antri metai vargstame, tad po sezono nuspręsim, ką daryti toliau.

Man labai įdomu dirbti tokį darbą, man labai patinka matyti, kaip tas jaunimas tampa gerais krepšininkais, gerais treneriais ar dirba vadybinį darbą. Tai mūsų labai didelis nuveiktas darbas – ši komanda nuveikia atlieka labai reikšmingą funkciją visam Lietuvos krepšiniui.

Gali su manim kai kas nesutikti, tačiau, sakykime, šios komandos neliks, tai kur jaunam žaidėjui eit žaisti tokiu lygiu?

Apie šį sezoną galiu pasakyti tą patį: jei ši komanda būtų turėjusi tiek pinigų, kiek mes planavome – ji nebūtų patrankų mėsa ir mes nebūtumėm paskutiniai,“ – po pralaimėtų rungtynių su „Neptūnu“ kalbėjo E.Nickus.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

Gairės: lkl, nickus, lsu-atletas
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL