E.Atamano auklėtiniai gavo antrą niuksą – pusfinalyje prireiks lemiamo mačo (4)

Birželio 2 d., 22:25
V.Micičius Stambulo klubo neištempė

Turkijos pirmenybių pusfinalyje antrojo niukso sulaukė Stambulo „Anadolu Efes“.

Eurolygos čempionai svečiuose 81:86 (23:16, 20:26, 21:24, 17:20) nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui.

Rungtynėse likus žaisti dvi minutes Shane‘as Larkinas tolimu metimu sumažino skirtumą iki penkių taškų, bet per likusį laiką nė viena iš komandų nesugebėjo pasižymėti ir pergalė liko šeimininkų rankose.

Ergino Atamano auklėtinių gretose išsiskyrė 23 taškus surinkęs Vasilije Micičius (6 atk. kam., 3/7 tritaškių), 17 pridėjo S.Larkinas (5 rez. perd., 5/9 tritaškių), 13 – Elijah Bryantas (8 atk. kam., 4 rez. perd.), 12 – Chrisas Singletonas.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Dee Bostas (7 rez. perd., 4/10 tritaškių), 18 – Kerry Blackshearas, 12 – Maurice‘as Ndouras, 11 – Sadikas Kabaca, 10 – Gokseninas Koksalis.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2:2, o lemiamas susitikimas vyks toje pačioje „Sinan Erdem“ arenoje, nors faktiniais šeimininkais bus „Anadolu Efes“.

Pusfinalio nugalėtojų kovoje dėl aukso jau laukia Stambulo „Fenerbahče“.