D.Gudelis vardijo R.Jaručio klaidas: S.Kulviečio kontraktas, D.Sirvydžio buto nuoma ir vidaus taisyklės (37)

Spalio 12 d., 17:41
R.Jarutis nebedirba Vilniaus klube (BNS nuotr.)
R.Jarutis nebedirba Vilniaus klube (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ klubo pagrindinis dalininkas Darius Gudelis apsilankė Tomo Langinio laidoje „Nematoma pusė“ ir ten kalbėjo apie direktoriaus Rolando Jaručio atleidimą.

D.Gudelis išvardijo priežastis, kas lėmė buvusio klubo vadovo atleidimą iš jo užimtų pareigų. „O, Dangau! Sportas” „Youtube“ kanale pasirodžiusioje laidoje D.Gudelis pasakojo apie Sauliaus Kulviečio sutarties niuansus, vos neprarastą išpirką už Deividą Sirvydį ir klubo vidaus taisyklių nepasirašymą, kurios turbūt ir lėmė tai, kad „Rytas“ negalėjo už jų sulaužymą vienašališkai nutraukti sutarties su Chrisu Mcculloughu, kuris sukėlė eismo įvykį ir pasišalino.

„Kulvietis yra akivaizdi klaida – sutarties pasirašymas ir įsigaliojimas privedė prie to, kad klubas gali patirti žalą. Aktyviai kalbamės su žaidėjo agentu ir juo pačiu. Tai yra 1–2 savaičių reikalas, kada išspręsime šią situaciją ir mes galėsime įvertinti žalą. Tos klaidos buvo elementarios administracijos klaidos – nepadaryti tam tikri veiksmai. Galbūt klaidas lėmė ir tai, kad pats žaidėjas neinformavo apie jo čiurnos operaciją. Pripažįstame klaida ir jas turime išspręsti.

REKLAMA

Kita klaida, kurią galėčiau išskirti – Sirvydžio situacija. Teisininkų ir dalininkų pastangomis pavyko išvengti žalos, bet administracija padarė neleistinas klaidas. Buvo laiku nesumokėta už žaidėjo buto nuomą. Jam nevėlavo alga. Akivaizdu, kad norėjome uždirbti už Sirvydžio perėjimą, bet laiku nesumokėta už butą, neatsakyta į agento raginimus. Buvo gautas raštas, kad sutartis yra nutrauktas vienašališkai, nes klubas nevykdo įsipareigojimų. Tai yra klaida, kurios negalima dovanoti.

Dar viena klaida – visi treneriai, žaidėjai turi pasirašyti klubo vidaus taisykles ir tai privalo padaryti prieš sezoną. Mes susirinkome rugpjūčio 10-ąją į pirmąją treniruotę, o taisyklės buvo pasirašytos tik po praėjusį trečiadienį vykusio dalininkų susirinkimo“, – dėstė D.Gudelis.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


37 komentarai
Naujausi komentarai (37)
Geriausiai ivertinti (37)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti