D.Dulkys puikiai kovojo po krepšiais

Spalio 20 d., 21:54
D.Dulkys atkovojo 8 kamuolius („Facebook“ nuotr.)

Trečią pergalę iš eilės Lenkijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Gdynės „Arka“ (3/0) komanda, kurios garbę gina Deividas Dulkys.

Gdynės klubas namuose po solidaus ketvirto kėlinio 79:69 (22:23, 15:19, 14:12, 28:15) patiesė Varšuvos „Legia“ (1/2) krepšininkus.

D.Dulkys šiame mače rungtyniavo 24 minutes ir per šį laiką pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, 2 kartus prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

„Arka“ klube pirmuoju smuiku griežė Joshas Bosticas, kuris pelnė 28 taškus, savo ruožtu, Varšuvos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Mo Soluade, įmetęs 12 taškų.