arka

D.Dulkys buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje

Bronzą iškovojęs D.Dulkys puikiu žaidimu prisidėjo prie solidaus žygdarbio mažajame finale (2)

06.03 23:28

Lenkijos čempionato finišo tiesiojoje paaiškėjo bronzos medalių nugalėtojai ir jais tapo Gdynės „Arka“ krepšininkai.

D.Dulkys pataikė 7 tritaškius

Kovoje dėl bronzos žybtelėjo tritaškius šaudęs D.Dulkys (1)

05.31 21:16

Gdynės Arka su Deividu Dulkiu susikomplikavo kovą dėl Lenkijos čempionato bronzos ir pirmą serijos iki dviejų pergalių mačą svečiuose pralaimėjo Zelionos Guros Stelmet 77:95 (27:25, 20:18, 16:23, 14:29).

D.Dulkys kausis dėl bronzos

2:0 seriją pradėjusi D.Dulkio komanda pralaimėjo triskart iš eilės ir liko be finalo (3)

05.26 23:11

Gdynės Arka komanda labai apmaudžiai liko be vietos Lenkijos čempionato finale. Laimėjusi dvi pirmas pusfinalio rungtynes ši komanda vėliau triskart krito prieš Vloclaveko Anwil ir seriją pralaimėjo 2:3.

D.Dulkys taškais nepasižymėjo

D.Dulkys – neatpažįstamas, jo komandos draugas išsiskyrė taškų fejerverku (1)

05.23 22:22

Antrą pralaimėjimą Lenkijos čempionato pusfinalio serijoje patyrė Gdynės „Arka“ klubas su Deividu Dulkiu.

D.Dulkys pelnė 8 taškus

D.Dulkys nepasinaudojo proga žengti į finalą

05.21 21:26

Pralaimėjimą trečiajame Lenkijos pirmenybių pusfinalio mače patyrė Gdynės Arka ekipa, išvykoje 79:87 (24:21, 12:24, 21:20, 22:22) nusileidusi Vloclaveko Anwil klubui.

D.Dulkys prametė visus mestus tritaškius

D.Dulkys artėja link Lenkijos čempionato finalo (2)

05.19 11:22

Antrą pergalę Lenkijos čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijoje iškovojo Gdynės „Arka“ klubas su Deividu Dulkiu.

D.Dulkys itin nesužibėjo

D.Dulkys padėjo komandai sėkmingai startuoti pusfinalio serijoje (1)

05.16 21:20

Lenkijos pirmenybių pusfinalį sėkmingai atidarė Gdynės Arka ekipa, namie 94:91 (33:23, 28:21, 16:19, 17:28) palaižusi Vloclaveko Anwil klubą.

D.Dulkys taškų nepelnė

D.Dulkys liko „neigiamas“, bet į pusfinalį pateko

05.12 15:46

Deividas Dulkys ir jo atstovaujama Gdynės Arka nelengvai, bet pateko į Lenkijos čempionato pusfinalį, seriją laimėjusi 3:2.

D.Dulkys pelnė 11 taškų

Svarbiose rungtynėse D.Dulkys buvo solidus

05.09 21:30

Lenkijos čempionate Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės Arka toliau grimzta į problemas: laimėjusi du pirmus ketvirtfinalio mačus ji patyrė dvi nesėkmes vėliau ir taip leido varžovams lyginti serijos rezultatą (2:2).

D.Dulkys buvo blankus

Lemtingu galėjusiame tapti mače D.Dulkiui fatališkai nesisekė

05.07 23:12

Nesėkmę Lenkijos pirmenybių ketvirtfinalyje patyrė Gdynės Arka ekipa, išvykoje 91:97 (24:18, 12:29, 21:27, 34:23) nusileidusi Varšuvos Legia klubui.

D.Dulkys rezultatyvumu neišsiskyrė

Įspūdingas puolimas priartino D.Dulkio komandą prie Lenkijos čempionato pusfinalio

05.04 20:41

Labai užtikrintą pergalę antrose Lenkijos čempionato atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo Gdynės „Arka“ klubas.

Su tritaškiais strigęs D.Dulkys ketvirtfinalį pradėjo pergale (1)

05.03 07:50

Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės „Arka“ Lenkijos čempionate namie 79:75 (25:14, 14:17, 21:27, 19:27) nugalėjo Varšuvos „Legia“.

D.Dulkys paskutiniajame ture ilsėjosi

D.Dulkio ekipa laimėjo reguliarųjį sezoną Lenkijoje

04.28 20:44

Nieko nereiškiančiu, bet vis tiek skaudžiu pralaimėjimą reguliarųjį sezoną Lenkijoje užbaigė Gdynės Arka (26/4) ekipa, išvykoje 70:95 (17:27, 20:25, 14:20, 19:23) nusileidę Stargardo Spojnia (9/21) klubui.

D.Dulkys pataikė tris tritaškius

D.Dulkio klubas užsitikrino pirmą turnyro lentelės vietą

04.22 20:41

Antrą pergalę iš eilės Lenkijos čempionate iškovojo Deivido Dulkio atstovaujamas Gdynios „Arka“ (25/4) klubas.

D.Dulkys sužaidė solidžias rungtynes

D.Dulkys savo komandoje išsiskyrė naudingumu

04.17 23:58

Į pergalingą ritmą Lenkijos čempionate sugrįžo Gdynės „Arka“ (24/4) komanda su Deividu Dulkiu.

M.Sajus tarp lietuvių buvo rezultatyviausias

Net penkių lietuvių susidūrime geriausias buvo M.Sajus, nedykaduoniavo ir T.Jogėla bei D.Dulkys (2)

04.14 15:41

Netikėtą pergalę Lenkijos pirmenybėse pasiekė Ščecino King Wilki Morskie (14/13) ekipa, išvykoje patiesusi čempionato lyderius Gdynės Arka (23/4) - 81:72 (14:18, 24:9, 19:19, 24:26).

D.Dulkys prametė 5 tritaškius

D.Dulkys Lenkijoje šaudė pro šalį (4)

04.07 21:50

Pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Gdynės Arka (23/3) klubas su Deividu Dulkiu, kuris išvykoje 89:84 (35:21, 21:24, 16:18, 17:21) nugalėjo Košalino AZS (7/19) vyrus.

D.Dulkys išsiskyrė gera kova po krepšiu

D.Dulkys Lenkijoje pasižymėjo gera kova dėl kamuolių

03.31 15:40

Eilinę pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Gdynės Arka (22/3) ekipa, 75:65 (23:14, 22:15, 18:16, 12:20) palaužusi Ostrovo Slam (17/8) klubą.

D.Dulkys pataikė tris tolimus metimus

D.Dulkys buvo rezultatyvus, jo komanda ir toliau tęsia pergalių seriją

03.24 15:32

Ir toliau pirmos pozicijos Lenkijos čempionate neužleidžia Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės „Arka“ (21/3) ekipa.

D.Dulkys buvo naudingas

D.Dulkys padėjo savo komandai išlikti vienvalde pirmenybių lydere

03.20 23:40

Pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės Arka (20/3) ekipa, namie 86:80 (25:17, 16:26, 14:17, 31:20) nugalėjusi Stargardo Polpharma (10/13) klubą.