D.Adomaitis po nesėkmės gyrė auklėtinius ir išskyrė problemą: tai žinoti – žaidėjų darbo dalis (20) VIDEO interviu

Sausio 8 d., 21:28
D.Adomaitis rado ir už ką pagirti, ir ką pakritikuoti (BNS nuotr.)
D.Adomaitis rado ir už ką pagirti, ir ką pakritikuoti (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ komanda pralaimėjo pirmą Europos taurės „Top 16“ etapo kovą ir namie nusileido Kazanės „Unics“ ekipai.

Dainius Adomaitis po susitikimo pirmiausiai sakė didžiavęsis savo komanda už rodomą norą, ryžtą ir atsidavimą – tiek rungtynėse prieš pajėgius varžovus, tiek treniruotėse net kamuojant sveikatos problemoms.

„Sveikinu vyrus su kova. 17 puolime atkovotų kamuolių geriausiai rodo, kokį nusiteikimą turėjome. Žaidėme su labai daug patirties ir talento turinčia komanda, kuri mus baudė už klaidas. Pradžioje ritmą kontroliavome, klydome tik 3–4 kartus, o vėliau tai padvigubėjo, varžovai pataikė sunkius metimus.

Pralaimėjome todėl, kad nesugebėjome padaryti pražangų iki „bonuso“. Jie labai talentingi, sunku permesti 91 tašką, bet nuimti 14 taškų reikėjo ir tai būtų lėmę kitokį rezultatą“, – sakė D.Adomaitis.

REKLAMA

– Kaip galima paraginti komandą tinkamai išnaudoti pražangas?

– Paraginti, tai ką padaryti? Išeiti man į aikštę? Aš tą padaryčiau. Vienas dalykas, kurį turi žinoti, kiek turi pražangų komanda ir žaidėjai – tai tavo darbo dalis. Aš primenu, tereikia tai padaryti, čia yra koncentracija. Kartosiu banalų pasakymą – tai yra koncentracija. Nelabai daug trenerių atsiras, kurie galės padaryti kitaip. Reikės gal treniruotėse padaryti specialų pratimą pražangoms – įvesime naujovę.

– Kiek svarbūs buvo tie atkovoti kamuoliai?

– Labai akcentavome, kad norime laimėti kodėl dėl kamuolių. Žinojome, kad turime atakuoti, turėti daugiau antro šanso taškų. Tokie žaidėjai kaip McCollumas, Smithas – buvo daug momentų su gera gynyba, negali norėti iš žaidėjų daugiau, bet jie meta metimus, kur tik nuo jų priklauso, įmes ar ne. Žinojome, kad negalime paleisti McCollumo su taškais pradžioje, bet kažkur nepadarėme gero stepouto, pražangos. Maži dalykai.

REKLAMA

Echodas gerino savo atkovotų kamuolių rekordą – 14. Tenkino jo energija?

– Einant žaisti į „Top 16“, mums negali trūkti energijos. Jei tik išeisime su mažesne, bet kuri komanda mus pervažiuos.

– Ar galime šiame pralaimėjime įžvelgti kažką teigiamo?

– Supraskime, kad nėra gero pralaimėjimo. Geriau žaisti blogai ir laimėti, ypač, kai esi tokiame etape. Paprasčiausiai keleto mažų dalykų nepadarėme gerai. Mačiau prognozes, kad įveiksime visus – tai geros komandos, prieš kurias turi išeiti susikaupęs 40 minučių. Nesame ta komanda, kuri galėtų atsipalaiduoti ir pagalvoti, kad svarbiausios ne kitos, o dar kitos rungtynės.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: adomaitis, unics, rytas
20 komentarai
Naujausi komentarai (20)
Geriausiai ivertinti (20)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti