Buvęs Prienų ekipos legionierius išsiliejo dėl nežmoniško Graikijos klubo elgesio

Kovo 20 d., 18:32
A.Lee skundėsi klubo skola
A.Lee skundėsi klubo skola
Šaltinis: Krepsinis.net

Atėnų „Panionios“ komandos vardas Graikijos krepšinyje pastaruoju metu yra linksniuojamas dažnai. Tiesa, ne iš gerosios pusės, kadangi ekipos elgesiu skųstis ėmė ne vienas žaidėjas, o atvirą laišką „Sportando“ atsiuntė ir Anthony Lee.

Šis amerikietis, beje, 2018–2019 m. sezoną pradėjo Prienų klube.

„Persikelkime į sausio 16 dieną. Dėl Achilo traumos šešias dienas nežaidžiau ir nesitreniravau. Man paskambino sekretorė ir pakvietė ateiti į biurą. Maniau, kad kalbėsimės apie atlyginimą, kuris vėlavo pusantro mėnesio. Tačiau man pasakė, kad norima nutraukti kontraktą. Iš niekur!

Man buvo pasiūlyta išeitis, kad jei išvyks centras, kurio sutartis galioja iki vasario, jie vėl pasirašys kontraktą su manimi, kai būsiu sveikas. Man reikėjo 2–3 savaičių reabilitacijai. Jei nesutikčiau, man buvo pasakyta, kad sutartis bus nutraukta, jie man išmokės vėluojantį atlyginimą ir dar mėnesio algos kompensaciją.

REKLAMA

Jie norėjo, kad atlaisvinčiau vietą komandoje naujam žaidėjui jau artėjančioms rungtynėms, kadangi buvo pasiektas legionierių limitas ir jie žinojo, kad aš dėl traumos kol kas žaisti negaliu.

Tos pačios dienos vakarą gavau žinutę nuo komandos vadovo, tai buvo ketvirtadienis. Jis man pasakė, kad aš ir žmona turime palikti butą iki šeštadienio.

Taigi nutraukiate sutartį, pasakote, kad gausiu pinigus antradienį, bet norite, kad per 24 valandas su žmona susiruoštume, susipakuotume ir išvyktume? Jie norėjo mus apgyvendinti šiukšliname viešbutyje, kuriame gyvenome pirmą mėnesį, kai tik čia atsikėlėme (taip klubas darė, nes galėjo tą daryti dykai ir norėjo delsti, prieš įkeliant mus į butus). Sutikome palikti butą tada, kai gausiu pinigus, kad būčiau tikras dėl to prieš išvykimą.

Atėjus pirmadieniui buto šeimininkė informavo, kad klubas nutraukė sutartį su ja ir mes turime išvykti (tiesa, vėliau išsiaiškinome, kad ji melavo – ko gero klubo prašymu, nes po kelių dienų naujas žaidėjas įsikėlė čia pat).

Buvome palikti niekur, apsistojome pas draugus, nes nenorėjome keltis į tą košmarišką viešbutį ir ten praleisti mėnesį. Maža to, komandos vadovas mus spaudė ir įspėjo, kad tučtuojau grąžinčiau automobilį. Nežinau, kaip žmona ir aš galėtume spręsti viską, apsipirkinėti ir važiuoti į reabilitaciją, kuri man reikalingai, neturėdami automobilio ir vis dar laukdami algos.

REKLAMA

Komandos prezidentas buvo nepasiekiamas – jis mane ignoravo, kaip ir agento skambučius. Komandos atstovai man net sakė, kad mums neišsikrausčius laiku jie jau nebenori man išvis mokėti nė cento. Nepaisant to, kad jau buvome sutarę. Profesionalumo šiame klube nėra. Ką gi, šiandien kovo vidurys ir siurprizas siurprizas – pinigų nėra. Kaip ir kitiems žaidėjams.

Net siūliau paimti dalį pinigų – neimdamas kompensacijos sumos, tačiau jie nesutiko, kas akivaizdžiai reiškia, kad pinigų jie nesiruošia mokėti. Mes tapome jų plano dalis, kaip pavogti pinigus iš žaidėjų, kadangi visi girdite panašias istorijas iš šio klubo legionierių.

Aikštėje ir už jos atidaviau, ką galėjau, šiai ekipai, bet jie pasirinko elgtis priešingai. Tiesiog noriu įspėti žaidėjus ir jų šeimas apie tai, kas dedasi „Panionios“ klube“, – rašė jis.

Prieš tai šios komandos elgesiu bei pinigų nemokėjimu skundėsi Devinas Sweetney bei DeAndre Ligginsas.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: koks yra naujasis „Žalgirio“ strategas? Spausk ir žiūrėk >>


Gairės: graikija, panionios, lee
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti