0

Būsimi „Ryto“ varžovai nykiu puolimu pralaimėjo vidutiniokų kovą Turkijoje (2)

Sausio 28 d., 20:18
J.Boutsiele buvo sunkiai sulaikomas

Būsimi Vilniaus „Ryto“ varžovai FIBA Čempionų lygoje surengė prastą pasirodymą vietinėse pirmenybėse.

Stambulo „Bahčešehir“ (8/9) klubas Turkijos pirmenybėse išvykoje nusileido Gaziantepo „Gaziantep“ (6/11) komandai – 60:69 (14:23, 19:15, 17:18, 10:13).

„Bahčešehir“ gretose ženkliai išsiskyrė Jerry Boutsiele – 36 minutės, 18 taškų (7/13 dvitaškių, 4/5 baudų metimų), 15 atkovotų kamuolių, blokas bei po 2 gautas ir išprovokuotas pražangas.

Be 30-mečio prancūzo dviženklį rezultatyvumą Stambulo klube pasiekti pavykti tik 12 taškų surinkusiam Muhammedui Baygului. Svečiai „iš žaidimo“ atakavo vos 39 procentų taiklumu (21/54).

Nugalėtojams 22 taškus surinko Johnas Egbunu (10/12 dvitaškių, 14 atk. kam.), 14 – Codi Milleris-McIntyre'as (7 atk. kam., 7 rez. perd.), 11 – Leytonas Hammondsas, 9 – buvęs žalgirietis Olivier Hanlanas (0/7 tritaškių, 5 rez. perd.).

„Bahčešehir“ Turkijos pirmenybėse užima septintąją vietą, Gaziantepo klubas – dešimtąją.

Stambulo ekipai dabar reikia krautis lagaminus kelionei į Lietuvą, kur jau antradienį bus metamas iššūkis „Rytui“.