Broliai Lavrinovičiai apie galimą karjeros pabaigą: klausimas, kada prasidės naujas sezonas (3) VIDEO interviu

Balandžio 1 d., 10:38
Broliai Lavrinovičiai karantiną leidžia sodyboje (BNS nuotr.)
Broliai Lavrinovičiai karantiną leidžia sodyboje (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis kartu su draugais iš lažybų bendrovės „Betsafe“ pristato kassavaitinę tinklalaidę „Čeponio podcastai“. Pirmieji pašnekovai – karantino sąlygomis dienas leidžiantys, tačiau gero ūpo neprarandantys legendiniai krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.

Nuo koronaviruso (COVID-19) savo sodyboje besislepiantys krepšininkai pripažįsta, kad ir kuriam laikui krepšinio aprangą pakabinus į spintą, veiklos netrūksta – nors nekeliaujama niekur toliau nei sodybos tvora, tačiau reikia rūpintis vaikais, juos mokyti krepšinio paslapčių, palaikyti sportinę formą. Turint nemažai veiklos į pernai lapkritį 40-ies metų jubiliejus atšventusių krepšininkų galvas neužklysta ir mintys apie karjeros pabaigą.

„Žiūrėsime, kaip viskas vystysis. Klausimas, kada prasidės naujas sezonas. (...) Gal tik po dvejų metų tik leis žaisti, o tuomet tikrai būsime blogoje fizinėje formoje“, – teigia Darjušas Lavrinovičius.

REKLAMA

Tad sportininkai nepraranda geros nuotaikos ir nekeikia situacijos. Juk krepšinis – ne visas gyvenimas, tad karantinas tegul trunka tiek, kiek reikia. Čia jie prisimena ir Lietuvos krepšininko Arvydo Sabonio garsųjį interviu. Juk jis yra sakęs „išbėgi ir daugiau nebeišbėgi, ar palauki ir vėliau išbėgi ilgiau“, kas, anot brolių Lavrinovičių, puikiai apibendrina dabartinę padėtį ir būtinybę laikytis karantino.

Pozityvių dalykų jie ragino ieškoti ir nebeturintį ką komentuoti V.Čeponį – juk jei jis mažiau uždirbs, ne tiek daug ir valgys. Tad numes svorio, o tuomet bus ne tik greitesnis, bet ir gražesnis. Ar ras daugiau laiko kitiems užsiėmimams, kaip padarė Darjušas – į rankas vis dažniau paima ne tik krepšinio kamuolį, bet ir knygą. Šiuo metu jis skaito Johno Irvingo kūrinį „Paslapčių alėja“, kurio veiksmas vystosi ir Lietuvoje.

Optimizmo broliai nepraranda ir kalbėdami apie šią vasarą Kaune turėjusį vykti, bet greičiausiai kur kas vėliau į krepšinio areną žiūrovus pakviesiantį olimpinės atrankos krepšinio turnyrą Lietuvoje. Nors pasigirsta kalbų, kad po metų dar mažesnę įtaką rezultatui gali turėti rinktinės veteranai, broliai Lavrinovičiai mano, kad kovoms su varžovais, iš kurių ekspertai ypač išskiria Slovėnijos komandą, jėgų tikrai atsiras.

„Visiems vienodos sąlygos. O pamatai padėti, tad Lietuva tikrai bus elite“, – įsitikinęs K. Lavrinovičius.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti