Birštono merės taurę laimėjo "LSU-Baltų" krepšininkai (1)

Rugsėjo 22 d., 19:00
nickus edas 07
nickus edas 07
Šaltinis: Kvitrina

Šeštadienį Birštono gimnazijos salėje vykusiame krepšinio turnyre Birštono merės taurei laimėti išaiškėjo taurės savininkė ir mažojo finalo nugalėtoja.

Pirmi į aikštę išbėgo Birštono „Jazz-Diremtos“ ir Jonavos „Sporto centro“ komandos. Nors pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova, Jonavos krepšininkai buvo truputį geresni. Po pirmo kėlinio jie turėjo vieno (18:19), o po dviejų – penkių taškų (35:40) pranašumą. Trečiame kėlinyje abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui ir kėlinys buvo gan rezultatyvus (27:26) bei leido aikštelės šeimininkams sumažinti atsilikimą vienu tašku (62:66). Ketvirtame kėlinyje „Jazz-Diremtos“ krepšininkai žaidė kaip ant sparnų.

Aikštelės šeimininkai į varžovų krepšį įmetė 27 taškus, o į savo įmesti leido tik 15. Būtent gerai sužaistas ketvirtas kėlinys leido „Jazz-Diremtos“ komandai laimėti rungtynes (89:81) ir turnyre užimti trečią vietą.

REKLAMA

Dėl Birštono merės taurės susikovė „LSU-Baltų“ ir „Mantingos“ komandos. Jau pirmas kėlinys parodė, jog abi komandos rimtai kausis dėl pergalės. Tiesa, pirmame kėlinyje dažniau pirmavo „Mantingos“ krepšininkai, kurie ir laimėjo jį vieno taško skirtumu (21:22), nors kėlinio metu turėjo ir 5 taškų pranašumą.

Antrame kėlinyje įvyko lūžis ir iniciatyvą perėmusi „LSU-Baltų“ komanda, užtikrintai išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos. Po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo 7 taškais (44:37), po trijų – 10 (56:46), o rungtynes laimėjo 9 taškų skirtumu (74:65) ir tapo turnyro nugalėtojais.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas V. Sragauskas.  

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai

1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti