Apžvalginis NBA reitingas: visų komandų vasaros darbai ir sezono perspektyvos (3) II dalis

Spalio 22 d., 21:30
Ryškūs europiečiai ruošiasi naujiems iššūkiams (Scanpix nuotr.)
Ryškūs europiečiai ruošiasi naujiems iššūkiams (Scanpix nuotr.)
Rokas Liolaitis

Portalas Krepsinis.net pristato tradicinę rubriką „NBA reitingas“, kurioje lygos komandos rikiuojamos pagal pajėgumą, potencialą ir pastaruoju metu rodomą žaidimą.

Antrąjį sezoną paeiliui reitingas pasirodo dar prieš prasidedant oficialioms kovoms. Praėjusį sezoną teisingai buvo numatytos 12 iš 16 atkrintamųjų komandų, pirmoji vieta skirta favoritais vadintiems Oklando „Golden State Warriors“, o čempionais galiausiai tapę Toronto „Raptors“ prieš sezoną reitinguoti penkti.

Apžvalginiame reitinge yra pateikti numatomi komandų startų penketai, bendra sudėties apžvalga ir keletas faktų, nepatekusių į eilinius straipsnius.

16. Detroito „Pistons“

Griffinas Griffinas

REKLAMA

Andre Drummondas (26 metai, 210 cm., JAV – 34 min., 17,5 tšk., 15,6 atk. kam., 1,4 rez. perd.)

Blake‘as Griffinas (30 metų, 208 cm., JAV – 35 min., 24,5 tšk., 7,5 atk. kam., 5,4 rez. perd.)

Bruce‘as Brownas (23 metai, 195 cm., JAV – 20 min., 4,3 tšk., 2,5 atk. kam., 1,2 rez. perd.)

Tony Snellas (27 metai, 201 cm., JAV – 18 min., 6 tšk., 2,1 atk. kam., 0,9 rez. perd.)

Reggie Jacksonas (29 metai, 191 cm., JAV – 28 min., 15,4 tšk., 2,6 atk. kam., 4,2 rez. perd.)

„Pistons“ išlaikė savo veidą ir šią vasarą – solidi priekinė linija, keletas iššauti galinčių įžaidėjų ir itin prasta jungiamoji grandis. Klubas stokoja ne tik kokybės, bet ir kiekybės lengvojo krašto puolėjo pozicijoje, čia turėdami tik naujokus Sekou Doumbouya bei Louisą Kingą, o nė vienas iš jų dar ir nevaidino svarbaus vaidmens ikisezoniniuose mačuose. Šią spragą vėl turės kamšyti kitų pozicijų žaidėjai – B.Brownas ar Makieffas Morrisas.

Smagiausių papildymų vėl sulaukta tose pozicijose, kur didelio stygiaus tarsi ir nebuvo. Nuo suolo kilsiantis Derrickas Rose‘as jau spėjo tapti gerbėjų numylėtiniu. Po traumų atsigavęs ir visur gerbiamas įžaidėjas padės ne tik pardavinėjant marškinėlius, bet ir turėtų vesti antrąjį penketą, o tokio žmogaus Detroito klubas jau seniai neturėjo.

REKLAMA

Po krepšiu pagrindiniams žaidėjams padės Christianas Woodas. Aukštaūgis iki šiol rinko solidžią statistiką tiek Plėtojimosi lygoje, tiek tais trumpais momentais, kai gaudavo pasireikšti NBA klubuose, tačiau niekaip nesugeba užsilikti vienoje ekipoje. Galbūt šis šansas jam taps lemtingu.

Ekipos strategas Dwane‘as Casey jau praėjusį sezoną vargo su sau neįprasta sudėtimi, kai komandą veda ne gynėjai, o priekinė linija. Praėjusį sezoną „Pistons“ vos įsirioglino į atkrintamąsias su traumų išvengusiais lyderiais, nors tiek R.Jacksonas, tiek B.Griffinas bet kada gali iškristi ilgesniam laikui. Vis dėlto kiek pasistiprinę „stūmokliai“ turėtų išsaugoti savo pozicijas dar susilpnėjusioje Rytų konferencijoje.

15. Majamio „Heat“

Butleris Butleris

REKLAMA

Bamas Adeabyo (22 metai, 206 cm., JAV – 23 min., 8,9 tšk., 7,3 atk. kam., 2,2 rez. perd.)

Jamesas Johnsonas (32 metai, 201 cm., JAV – 21 min., 7,8 tšk., 3,2 atk. kam., 2,5 rez. perd.)

Justise‘as Winslow (23 metai, 198 cm., JAV – 30 min., 12,6 tšk., 5,4 atk. kam., 4,3 rez. perd.)

Jimmy Butleris (30 metų, 201 cm., JAV – 33 min., 18,2 tšk., 5,3 atk. kam., 4 rez. perd.)

Goranas Dragičius (33 metai, 191 cm., Slovėnija – 28 min., 13,7 tšk., 3,1 atk. kam., 4,8 rez. perd.)

J.Butleris pastaraisiais metais yra įgijęs blogiuko etiketę, todėl sukėlęs chaosą pats išsiprašė iš Minesotos ir dėl to paties buvo pirmasis paleistas, vos „76ers“ pristigus vietos „algų kepurėje“. Vis dėlto Majamyje jis gali labai greitai atrasti savo vietą, nes kietų vyrukų čia taip pat netrūksta.

Jamesas Johnsonas visą karjerą pasižymėjo agresyviu žaidimo stiliumi, to nevengia ir už aikštės ribų (buvo kaltinamas sumušęs buvusią žmoną), o dar mokykloje pelnė karate juodąjį diržą. Dionas Waitersas ir dabar yra komandos suspenduotas už tiesmuką kritiką treneriui Erikui Spoelstrai bei naujokui Tyleriui Herro. Tikėtina, kad „Heat“ sezono eigoje bandys iškeisti senstantį ir traumų kamuojamą G.Dragičių, o pagrindinis klubo tikslas tada būtų gauti Chrisą Paulą, kurio charakteris taip pat anaiptol nėra iš švelniųjų.

REKLAMA

Visą šią energiją ir agresiją nukreipus gera linkme, „Heat“ gali demonstruoti itin fizišką ir bei užgaulų krepšinį. J.Butleris jau pradėjo rodyti pavyzdį, į vieną iš rytinių treniruočių atvykdamas gerokai per anksti – salėje jis darbavosi trečią valandą ryto. Žinoma, surinkus tiek charakteringų vyrukų yra didelė ir susinaikinimo tikimybė, bet, kas nerizikuoja...

Klubo vasaros pokyčius galima vertinti tik teigiamai. Pagaliau išmainytas buvo Hassanas Whiteside‘as, o jį starto penkete pakeis jau praėjusį sezoną kolegai niekuo nenusileidęs, gerokai universalesnis ir atletiškesnis B.Adebayo. Su H.Whiteside‘u „Heat“ puolimas stagnavo, o dabar judėjimo ir greičio bus daug daugiau. Naujokas T.Herro kol kas palieka labai solidų įspūdį ir turėtų pridėti tritaškių kildamas nuo suolo. Josho Richardsono pakeitimas J.Butleriu taip pat yra žingsnis į priekį.

REKLAMA

„Heat“ neabejotinai pasirodys geriau nei praėjusį ir turėtų patekti į atkrintamąsias. E.Spoelstra yra patyręs strategas, o tvarką rūbinėje turėtų palaikyti 39-erių veteranas Udonis Haslemas, todėl Majamio klubas tarsi ir turi visas pasisekimui reikalingas dalis.

14. Dalaso „Mavericks“

Dončičius Dončičius

Dwightas Powellas (28 metai, 210 cm., Kanada – 22 min., 10,6 tšk., 5,3 atk. kam., 1,5 rez. perd.)

Kristapas Porzingis (24 metai, 221 cm., Latvija – nežaidė dėl traumos)

Luka Dončičius (20 metų, 201 cm., Slovėnija – 32 min., 21,2 tšk., 7,8 atk. kam., 6 rez. perd.)

Timas Hardaway‘us (27 metai, 198 cm., JAV – 29 min., 15,5 tšk., 3,2 atk. kam., 1,9 rez. perd.)

REKLAMA

Jalenas Brunsonas (23 metai, 191 cm., JAV – 22 min., 9,3 tšk., 2,3 atk. kam., 3,2 rez. perd.)

Legionierių kupinas Dalaso projektas pamažu įgauna pagreitį ir jam yra prognozuojama vieta atkrintamosiose. Tiesa, susižaidimas pareikalauja šiek tiek laikų ir iš patyrusių žaidėjų, o „Mavericks“ jaunimas su tuo užtrukti gali net ilgiau, todėl greitai kelti į padebesių Ricko Carlisle‘o auklėtinių nereikėtų.

Labiausiai džiugina šios ekipos lyderių fiziniai pokyčiai. L.Dončičius vasarą dirbo, kad numestų nereikalingo svorio ir vien jau vizualiai atrodo lieknesnis. K.Porzingis besigydydamas traumą daug laiko skyrė viršutinės kūno dalies stiprinimui, priaugo raumenų ir dabar galės aktyviau grumtis po krepšiais. Jam tai galėjo kainuoti šiek tiek greičio ir vikrumo, tačiau 221 cm. ūgio žaidėjų tai nėra kritinis praradimas. Svarbiausia, kad nesuprastėtų taikiklis laidant iš toli, o tuo latvis jau spėjo įtikinti ikisezininiuose mačuose.

„Mavericks“ organizacijoje sparčiai tobulėjantys D.Powellas ir J.Brunsonas jau turėtų tapti nuolatiniais starto penketo nariais. Likusi vieta atitenka T.Hardaway‘us, kuris komandai bus itin naudingas, jei sugebės pataisyti visą karjerą jam kenkiančią metimų selekciją. Ant suolo šį sezoną taip pat yra daugiau pajėgumų – po traumos grįžo J.J.Barea, tritaškių pridės atvykę Sethas Curry bei Delonas Wrightas, trumpose atkarpose ugnies įpūs ir gerbėjus audrins Bobanas Marjanovičius.

REKLAMA

Teksaso ekipa itin greitai persitvarkė po Dirko Nowitzki eros pabaigos ir vėl pretenduoja į aukštas vietas. Jauna ekipa veikiausiai nesulauks ir didelio spaudimo – patekimas į atkrintamąsias būtų puikus pasiekimas, o nepatekimas tragedija nevirstų. Dabar tereikia tinkamai išnaudoti turimus ginklus ir nusiteikti Vakarų konferencijos mūšiams.

13. Toronto „Raptors“

Lowry Lowry

Marcas Gasolis (34 metai, 216 cm., Ispanija – 31 min., 13,6 tšk., 7,9 atk. kam., 4,4 rez. perd.)

Pascalis Siakamas (25 metai, 206 cm., Kamerūnas – 32 min., 16,9 tšk., 6,9 atk. kam., 3,1 rez. perd.)

O.G.Anunoby (22 metai, 203 cm., Didžioji Britanija – 20 min., 7 tšk., 2,9 atk. kam., 0,7 rez. perd.)

Normanas Powellas (26 metai, 193 cm., JAV – 19 min., 8,6 tšk., 2,3 atk. kam., 1,5 rez. perd.)

REKLAMA

Kyle‘as Lowry (33 metai, 185 cm., JAV – 34 min., 14,2 tšk., 4,8 atk. kam., 8,7 rez. perd.)

Jau seniai NBA čempionai nebuvo nurašyti iškart po savo triumfo. Vis dėlto, dar niekada finalo serijos MVP nepaliko komandos dar tą pačią vasarą, todėl tai paaiškinti nėra sunku. Svarbus praradimas yra ir praėjusį sezoną 80 mačų starto penkete pradėjęs Danny Greenas, todėl „Raptors“ reiks savo arsenale ieškoti naujų ginklų.

Absoliučiai visi laurai dėl pelnyto trofėjaus buvo suversti Kawhi Leonardui, kitus komandos žaidėjus paliekant antrajame plane. Dėl to laisvieji agentai į Torontą nežiūrėjo kaip į galimybę kovoti dėl žiedų ir solidžiais veteranais ar patikimais snaiperiais klubas nepasipildė. Kanados rinktinės trenerio Nicko Nurse‘o pasirodymas Pasaulio taurėje taip pat neįtikino, todėl Toronto klubui kol kas galima piešti niūrų paveikslą.

„Raptors“ M.Gasoliui dabar turėtų priminti tą situaciją, kurioje jis dar praėjusio sezono pradžioje buvo Memfyje. Pamažu senstantis įžaidėjas, jaunas kolega priekinėje, skylėta sudėtis ir liūdnos ateities perspektyvos. Pozityvumu kol kas netrykšta ir pats N.Nurse‘as, po pasirodymų ikisezoniniuose mačuose itin kritikavęs Stanley Johnsoną, Rondae‘ų Hollisą-Jeffersoną bei Malcolmą Millerį, padėti užkamšyti skyles turėjusius žaidėjus.

Šiuo metu sunku sunku pavadinti „Raptors“ kažkuo daugiau nei Rytų konferencijos vidutiniokais. Jei viskas bus gerai, gali būti pasiektas antrasis atkrintamųjų ratas, tačiau startavus blogai, M.Gasolis, K.Lowry ir Serge‘as Ibaka gali būti išmainyti vos sezonui įpusėjus, o „Raptors“ pasinertų į kartų kaitą. Būtent dėl to Kanados ekipai bus itin svarbus sezono startas.

12. Bruklino „Nets“

Irvingas Irvingas

REKLAMA

DeAndre Jordanas (31 metai, 210 cm., JAV – 30 min., 11 tšk., 13,1 atk. kam., 2,3 rez. perd.)

Taureanas Prince‘as (25 metai, 201 cm., JAV – 28 min., 13,5 tšk., 3,6 atk. kam., 2,1 rez. perd.)

Rodionas Kurucas (21 metai, 206 cm., Latvija – 21 min., 8,5 tšk., 3,9 atk. kam., 0,8 rez. perd.)

Joe Harrisas (28 metai, 198 cm., JAV – 30 min., 13,7 tšk., 3,8 atk. kam., 2,4 rez. perd.)

Kyrie Irvingas (27 metai, 188 cm., JAV – 33 min., 23,8 tšk., 5 atk. kam., 6,9 rez. perd.)

Bruklino ekipa šią vasarą gerokai patriukšmavo, į savo gretas susikviesdama K.Irvingą, D.Jordaną bei Keviną Durantą. Klubas dėl to anksti buvo iškeltas į padanges ir imtas vadinti vienu iš pretendentų į titulą, tačiau naujajame sezone Kenny Atkinsono auklėtiniams ne viskas gali būti rožėmis klota.

K.Durantas dėl praėjusios finalo serijos metu patirtos Achilo sausgyslės traumos praleis visą ar bent jau didžiąją dalį artėjančio sezono. Kiti minėti naujokai taip pat neatėjo į tuščias vietas. K.Irvingas pakeitė taip pat solidžią statistiką rinkusį D‘Angelo Russellą. Viena iš sėkmingo „Nets“ praėjusio sezono paslapčių buvo vidinė komandos atmosfera, o K.Irvingas dar neįrodė, kad sugeba ją palaikyti. Tiesa, praėjusį sezoną jis pasitempė gynyboje, o tai galima laikyti priedu ekipai, nes D.Russellas buvo griežtai į puolimą orientuotas įžaidėjas.

REKLAMA

D.Jordano papildymas taip pat nesuteikia komandai tiek daug, kiek būtų galima pagalvoti. Tiek jis, tiek jo pakeistas Jarrettas Allenas yra į gynybą orientuoti „centrai“, todėl „Nets“ gali trūkti lankstumo puolime ir po krepšiu renkamų taškų.

Gal net įdomesni papildymai yra Garrettas Temple‘as ir Davidas Nwaba – universalūs ir patyrę žaidėjai, galintys įvykdyti visus trenerio reikalavimus. Vienu didžiausiu „Nets“ pliusu šį sezoną bus ilgas atsarginių žaidėjų suolelis. J.Allenas, Wilsonas Chandleris, Spenceris Dinwiddie, Carisas LeVertas ir G.Temple‘as silpnesnėse ekipose galėtų atstoti ir starto penkeriukę.

„Nets“ gerokai pasikeitė, todėl dar gali užtrukti, kol atras savo veidą. Ryškiai turėtų pasikeisti ir ekipos braižas – nuo absoliučiai komandiško krepšiniu iki aiškiai išreikštų lyderių, o šis perėjimas dažniausiai nebūna lengvas. Bus įdomu matyti, ką pademonstruos iš esmės pigi Bruklino klubo sudėtis, daugiau nei trečdalį „algų kepurės“ skyrusi sezoną praleisiančiam K.Durantui.

11. Portlando „Trail Blazers“

McCollumas, Lillardas McCollumas, Lillardas

REKLAMA

Hassanas Whiteside‘as (30 metų, 216 cm., JAV – 23 min., 12,3 tšk., 11,3 atk. kam., 0,8 rez. perd.)

Jusufas Nurkičius (25 metai, 213 cm., Bosnija ir Hercegovina – 27 min., 15,6 tšk., 10,4 atk. kam., 3,2 rez. perd.)

C.J.McCollumas (28 metai, 191 cm., JAV – 34 min., 21 tšk., 4 atk. kam., 3 rez. perd.)

Kentas Bazemore‘as (30 metų, 195 cm., JAV – 25 min., 11,6 tšk., 3,9 atk. kam., 2,3 rez. perd.)

Damianas Lillardas (29 metai, 191 cm., JAV – 36 min., 25,8 tšk., 4,6 atk. kam., 6,9 rez. perd.)

Portlando klubas praėjusį sezoną pagaliau pasiekė Vakarų konferencijos finalą – po vienuolikos bandymų atkrintamosiose, tai padaryti pavyko pirmą kartą nuo 2000-ųjų. Vis dėlto sunku tikėtis, kad toks žygis pasikartos, o ir aplinkybės neatrodo itin palankios.

Sezono pradžią praleis J.Nurkičius, o vėliau laiką aikštėje turės dalintis su H.Whiteside‘u. Kartu jie uždirba 40 milijonų JAV dolerių per sezoną, todėl ant suolo sėdėti tiesiog negali, tačiau abu daugiausiai laiko praleidžia arti krepšio ir visiškai neatakuoja iš toli, o tai gali tapti problema. Be to, neaišku, kokios formos bosnis apskritai grįš į krepšinį.

Kiti komandos papildymai gali iššauti, tačiau yra sunkiai prognozuojami ir lygiai taip pat gali klubui tapti akmeniu po kaklu. Mario Hezonja ir toliau neatranda savęs kaip krepšininko (solidžių skaičių nerinko niekada, net dar žaisdamas Europoje), Pau Gasolis kenčia nuo traumų ir garbaus amžiaus, o itin talentingu laikytas Nassiras Little‘as neveltui nusirito iki 25-ojo šaukimo biržoje – jo sezonas Šiaurės Karolinos universitete buvo išties nuviliantis.

Komandos lyderių fronte ir vėl nieko naujo – C.J.McCollumas ir D.Lillardas ir toliau pasikeisdami rinks taškus bei sudarys vieną geriausių gynėjų linijų visoje lygoje. Sunku sugalvoti, ką jie dar galėtų pridėti prie savo žaidimo.

„Trail Blazers“ ir toliau išlieka rimta jėga Vakarų konferencijoje, tačiau niekaip nesukrato pirmajame ar antrajame atkrintamųjų rate sustojančios komandos statuto. Pastarojo sezono pasiekimas vis dar jaučiasi labiau kaip išimtis nei taisyklė.

10. Indianos „Pacers“

Turneris, Sabonis Turneris, Sabonis

Mylesas Turneris (23 metai, 210 cm., JAV – 29 min., 13,3 tšk., 7,2 atk. kam., 1,6 rez. perd.)

Domantas Sabonis (23 metai, 210 cm., Lietuva – 25 min., 14,1 tšk., 9,3 atk. kam., 2,9 rez. perd.)

T.J.Warrenas (26 metai, 203 cm., JAV – 32 min., 18 tšk., 4 atk. kam., 1,5 rez. perd.)

Victoras Oladipo (27 metai, 193 cm., JAV – 32 min., 18,8 tšk., 5,6 atk. kam., 5,2 rez. perd.)

Malcolmas Brogdonas (26 metai, 195 cm., JAV – 29 min., 15,6 tšk., 4,5 atk. kam., 3,2 rez. perd.)

„Pacers“ vėl išspaudė geriausia, ką galėjo iš susidariusios situacijos. Problema ta, kad ryškiausiems laisviesiems agentams ne itin patrauklus klubas beveik kasmet atsiduria situacijoje, kai tenka kamšyti sudėtyje atsivėrusias spragas.

Tas pats komandą ištiko ir šį sezoną. Visi išvykę žaidėjai buvo pakeisti panašaus tipo krepšininkai – Bojanas Bogdanovičius į Jeremy Lambą, Thaddeusas Youngas į T.J.Warreną, Darrenas Collisonas į Malcolmą Brogdoną. Visi yra vienas kito verti taškų rinkėjai, universalūs puolėjai ar puolimo organizatoriai ir tik laikas parodys, kaip pamainos pakeis originalus.

V.Oladipo į aikštelę grįžti turėtų tik sezonui įpusėjus, todėl skambiausiomis pastarųjų dienų naujienomis iš klubo stovyklos tapo gandai apie ketinimus iškeisti D.Sabonį ir galiausiai, naujasis kontraktas su lietuviu. Džiugu, kad jis pelnė tokius pinigus ir reputaciją Indianoje, nors jo duetas su M.Turneriu ir neatrodo užtikrinčiau nei tandemas su Jonu Valančiūnu Lietuvos rinktinėje.

„Pacers“ išlieka jauna ir alkana komanda, kuri turėtų būti tarp Rytų konferencijos favoritų, tačiau sunku įsivaizduoti ją konferencijos finale. Lygoje, kurioje dominuoja individualybės, komandinio krepšinio šalininkams sėkmė nusišypso retai.

9. Milvokio „Bucks“

Antetokounmpo Antetokounmpo

Brookas Lopezas (31 metai, 213 cm., JAV – 29 min., 12,5 tšk., 4,9 atk. kam., 1,2 rez. perd.)

Giannis Antetokounmpo (24 metai, 210 cm., Graikija – 33 min., 27,7 tšk., 12,5 atk. kam., 5,9 rez. perd.)

Khrisas Middletonas (28 metai, 203 cm., JAV – 31 min., 18,3 tšk., 6 atk. kam., 4,3 rez. perd.)

Wesley Matthewsas (33 metai, 195 cm., JAV – 30 min., 12,2 tšk., 2,5 atk. kam., 2,3 rez. perd.)

Ericas Bledsoe (29 metai, 185 cm., JAV – 29 min., 15,9 tšk., 4,6 atk. kam., 5,5 rez. perd.)

Praėjusį sezoną pamatėme dvi skirtingas Milvokio komandas – viena iš jų dominavo reguliariajame sezone, o kita vargo atkrintamosiose ir nors nužygiavo iki konferencijos finalo, paliko slogų įspūdį. Minčių, kaip stabdyti MVP pelniusį G.Antetokounmpo pateikė ir Pasaulio taurė, kurioje graikas jautėsi itin sukaustytas.

Vasarą Milvokio klubas nesugebėjo išsaugoti M.Brogdono, o jo trūkumą itin jaus sezono pradžioje, nes trauma iš rikiuotės išvedė ir kitą įžaidėją E.Bledsoe. Žinoma, šių pareigų gali imtis ir G.Antetokounmpo, tačiau graikui jau būtų pats laikas išsirinkti pastovią poziciją ir dominuoti joje užuot bandžius daryti viską. Tai gyvenimą palengvintų ir jo komandos draugams, kurie galėtų susidėlioti aiškesnes roles.

Vasarą pinigų stokojusi ekipa stebuklų nesukūrė ir tiesiog pasipildė laiko patikrintais Kyle‘u Korveriu, W.Matthewsu bei Robinu Lopezu, dar vieną šansą suteikė Draganui Benderiui. Papildymai tarsi ir nestebuklingi, bet juos galima įvertinti pozityviai – patyrę žaidėjai turėtų pagilinti rotaciją bei pridėti užtikrintumo ir ramybės, kurios būtent atkrintamosiose labiausiai stokojo ši ekipa.

„Bucks“ pagaliau tapo klubu, kuriam nereikia rūpintis reguliariuoju sezonu. Akivaizdu, kad ir rungtynes pradėdami antrajame kėlinyje jie vis tiek pateks į atkrintamąsias Rytų konferencijoje, todėl jau dabar žvelgia tolyn ir sudėtį dėlioja atitinkamai.

Vasarą rinktinei paaukojęs G.Antetokounmpo stebuklingai nepagerino metimo iš toli, todėl „Bucks“ strategas Mike‘as Budenholzeris turės skirti daug dėmesio aikštelės išplėtimui puolime. Milvokio klubą prieš prasidedant sezonui galima laikyti antra–trečia stipriausia Rytuose, o tai taip pat yra nemenkas pasiekimas.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti