Apie „Fenerbahče“ problemas kalbėjęs Ž.Obradovičius: tokios pradžios per savo karjerą neprisimenu VIDEO interviu iš Stambulo

Spalio 31 d., 19:50
Ž.Obradovičius išskyrė savo ekipos problemą puolime
Ž.Obradovičius išskyrė savo ekipos problemą puolime
Gabrielė Miknevičiūtė

Stambulo „Fenerbahče“ komanda išgyvena tokius laikus, kokių nebuvo seniai. Eurolygos sezone kol kas pavyko nugalėti tik Vitorijos „Baskonia“ ekipą, tuo tarpu pralaimėjo „Fenerbahče“ jau keturiems varžovams.

Treneris Željko Obradovičius trumpai susimąstė, sulaukęs klausimo, ar toks pradžia jam yra sudėtingiausia, kokia yra buvusi per jo karjerą.

„Ko gero, kad taip, neprisimenu tokios. Gerai tai, kad Turkijos lygoje santykis yra 4/1, todėl yra kažkoks balansas“, – juokavo Ž.Obradovičius prieš akistatą Stambule su Kauno „Žalgiriu“.

– Gal galite įvardinti, kokie dalykai kol kas neveikia jūsų komandoje?

REKLAMA

– Daug kas. Turime pakeisti daug dalykų. Ruošėmės sezonui, žaidėjai grįžo iš pasaulio čempionato, pradėjome žaisti draugiškus mačus ir labai greitai startavo sezonas. Neturėjome galimybių susižaisti kartu. Šiandien buvo pirma treniruotė, kuomet visi tikrai buvo pasiruošę dirbti. Viskam reikia laiko, bet, atvirai sakant, nesitikėjau, kad mūsų veidas bus štai toks. Mūsų pagrindinė problema yra puolimas, turime jį pagerinti, nes kol kas kokybė nėra gera.

– Kaip galima paaiškinti, kad puolime tokia komanda kaip „Fenerbahče“ pelno 50 taškų?

– Kaip ir sakiau – žaidėme blogai, lėti, priėmėme blogus sprendimus. Viskas buvo blogai.

– Ne pirmas sykis, kai „Fenerbahče“ turi integruoti į sistemą naujus žmones. Ar šis kartas kažkuo kitoks?

– Nemanau, kad tai esminė problema ir kad korektiška kalbėti apie naujokus. Esame nauja komanda, visi turi tęsti darbą, būti kartu ir išlipti iš šios situacijos.

– Minėjote, kad toks startas jums kol kas sunkiausias. Ar dėl to reikia įvesti pakitimų bendravime su komanda?

– Treneriu dirbu beveik 30 metų. Šiame darbe turi tobulėti kasdien – tą bandau daryti. Nesu tas, kuris mano, kad žino viską. Stengiuosi išmokti daugiau ir daugiau. Prisimenant tai, koks buvau tik pradėjęs trenerio karjerą ir koks – dabar, tai visiškai skirtingi dalykai.

REKLAMA

– Ką manote apie visą krepšinio tvarkaraštį su FIBA sistema, Eurolygos sezono ankstyvu startu?

– Visiems galioja tas pats. Žinau, kad žaidėjams yra sunku. Grįžusiems iš Pasaulio taurės daviau laisvų dienų, manau, kad jie nusipelnė poilsio. Kiekvieni metai buvo tokie, esu susitaikęs su sistema.

– Ką manote apie šio sezono „Žalgirį“?

– Jie turi panašią komandą, turi panašią strategiją su agresyvia gynyba, išnaudojant komandinį žaidimą. Žinoma, kai kurie nauji žaidėjai yra kitokie individualiai, bet filosofija liko ta pati.

– Kuo jus sužavėjo Leo, kad jį pasikvietėte į savo komandą?

– Viską apie jį tikrai žinote (Šypsosi). Jis komandinis žaidėjas, žinantis, ką daro, turintis patirtį ir esantis geru žmogumi.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti