A.Sabonis: Balčiūnas nekaltas, o jis uždarytas kaip narkotikus pardavinėjęs nusikaltėlis (24)

Sausio 10 d., 13:45
Sabonis Arvydas 12
Sabonis Arvydas 12
Šaltinis: Lrytas

Lietuvos krepšinio federaciją (LKF) sukrėtęs ir jos veiklą sutrikdęs generalinio sekretoriaus Mindaugo Balčiūno sulaikymas sutelkė sporto bendruomenę. Federacija nusprendė palaikyti M. Balčiūną, nes manoma, kad jo veikla su įstatymais nesikirto. Dėl tos pačios priežasties ir įvertinus LKF veiklą nuspręsta M. Balčiūno pareigų nepavesti kitiems žmonėms.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas įtariant, kad prisidengiant Europos vyrų krepšinio čempionatu Panevėžio savivaldybės lėšos buvo skirtos privataus viešbučio „Romantic“ rekonstrukcijai. Prokurorai prašė M. Balčiūną suimti dviem mėnesiams, tačiau teismas nebuvo toks griežtas – paskirtas 20 dienų suėmimo terminas.

„Mindaugas krepšiniui atsidavęs fanatiškai. Sunku pasakyti, kiek žalos dabar pridaryta. Ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio mastu. Į Lietuvos federacijos daržą įridentas akmuo. Pasidalinom darbais, darbas nenutrūko, nieko tragiško neįvyko, bet gaila, kad tokia žala padaryta, ją bus sunku pataisyti“, – sakė LKF prezidentas A. Sabonis.

A. Sabonis netiki teisėsaugos argumentais, kad M. Balčiūnas gali trukdyti tyrimui ir dėl to jam reikia skirti suėmimą. „Jis yra dviejų vaikų tėvas, šeimos žmogus. O dabar kaip koks narkotikus pardavinėjęs nusikaltėlis uždarytas“, – piktinosi prezidentas.  

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


24 komentarai
Naujausi komentarai (24)
Geriausiai ivertinti (24)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą