0
05-24, 22:00
0
0

A.Irelando vedama „Juventus“ nutraukė penkių pralaimėjimų Čempionų lygoje seriją (2) FOTOGALERIJA

Sausio 16 d., 20:54
A.Irelandas lemiamomis minutėmis buvo šaltakraujiškas (FIBA Europe nuotr.)

FIBA Čempionų lygoje Utenos „Juventus“ (3/8) namuose 81:73 (18:10, 17:27, 23:19, 23:17) nugalėjo Krasnojarsko „Jenisej“ (2/9) ir taip nutraukė penkių nesėkmių seriją turnyre.

Uteniškiai iš paskutinės vietos grupėje pakilo į septintąją.

„Juventus“ iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų mačo minučių. Dėka geros uteniškių gynybos svečiai strigo, o prasidėjus paskutinei pirmojo kėlinio minutei, šeimininkai pirmavo dvigubai (18:9).

Lūžis rungtynėse įvyko antrajame kėlinyje, kai „Jenisej“ ėmė tempti Vitalijus Liutyčius. Baltarusis sumetė 5 taškus paeiliui, o tritaškį pridėjo Suleimanas Braimohas (35:32).

Uteniškiai nepaleido varžovų į priekį ir iki ketvirtojo kėlinio vidurio abi komandos kovojo taškas į tašką. Du taiklūs Anthony Irelando dvitaškiai didino „Juventus“ persvarą iki 4 taškų, o netrukus tritaškį pridėjo LaRonas Dendy (72:65).

Per likusį laiką „Jenisej“ dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau visas rusų viltis žlugdė Anthony Irelandas. „Juventus“ iškovojo pergalę 81:73.

„Juventus“: Anthony Irelandas 18 (7 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 15 (10 atk. kam.), LaRonas Dendy 13, Arvydas Šikšnius 11, Dovis Bičkauskis 10.

„Jenisej“: Anthony Hilliardas 17, Suleimanas Braimohas 16 (6 atk. kam.), Vitalijus Liutyčius 12, Martinas Mejeris 11 (11 atk. kam.).