A.Butkevičius jautriai atsisveikino su „Rytu“: Vilniuje gavome daugiau nei galėjome prašyti

liepos 4 d., 15:35
A.Butkevičius tarė sudie buvusiai ekipai (LKL nuotr.)
A.Butkevičius tarė sudie buvusiai ekipai (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Arnas Butkevičius baigė savo karjeros etapą Vilniaus „Ryte“ ir keliasi į Kauno „Žalgirį“. Krepšininkas viešai atsisveikino su savo buvusia komanda, išplatinęs jautrią žinutę.

„Lik sveikas Vilniau...

4,5 metų, kuriuos praleidau Vilniuje ir „Ryte“, buvo nepamirštami. Atvykome į Vilnių būdami dviese – aš ir mano žmona, atsisveikiname jau keturiese ir su dar vienu žiedu ant rankos. Gavome daugiau nei galėjome prašyti ar tikėjomės.

Draugai, istorijos, patirtys ir pergalės, kurių nepamiršime. Už visą šį laiką norisi padėkoti visiems żmonėms, kurie supo mus ir palaikė bei padėjo jaustis kaip namuose. Organizacijai, darbuotojams, treneriams, žaidejams, fanams.

Didelis ačiū visiems jums! Ir iki pasimatymo“, – rašė A.Butkevičius.

REKLAMA

Jam komentaruose dėkojo ir „Ryto“ klubas, ir buvęs komandos draugas Kennethas Smithas: „Nuostabus komandos draugas, tikras karys. Sveikinu, kapitone. Sėkmės naujame karjeros etape, džiaugiuosi už tave ir tavo šeimą, brolau“.

 

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL