zeller

tyler_zeller_13 Krepsinis.net

„Cavaliers“ aukštaūgiui skubiai atlikta apendicito operacija

10.12 20:41

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui besirengianti Klivlendo „Cavaliers“ komanda neribotam laikui neteko aukštaūgio Tylerio Zellerio.

spurs logo 08

"Naglyje" nepritapęs amerikietis durų į NBA nepravėrė (3)

12.25 14:40

Stebuklas neįvyko. 24 metų 211 cm ūgio amerikietis Luke'as Zelleris, praėjusį sezoną nesėkmingai pasirodęs Palangos "Naglyje", neįsitvirtino ir San Antonijaus "Spurs" komandoje. "Centro" ir puolėjo pozicijose galintis žaisti aukštaūgis buvo atleistas kartu su tautiečiu Frank Hassellu.

spurs logo 08

"Naglyje" nepritapęs L.Zelleris sudarė sutartį su "Spurs" klubu (8)

12.23 12:11

Dar praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderės Palangos "Naglio" ekipos gretose nesėkmingai įsitvirtinti bandęs Luke'as Zelleris sudarė negarantuotą sutartį su San Antonijaus "Spurs" ekipa. 24 metų 211 cm ūgio aukštaūgis praėjusį sezoną LKL pirmenybėse sužaidė penkis mačus, per kuriuos rinko ...

Įdomus faktas

Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.