vitkauskas

G.Vilius teisėjavo finaliniame mače (www.kavolelis.lt)

Lemiamas LKL finalo mačas – mikrofonus segėjusių teisėjų akimis (5)

06.10 17:57

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) finalo serijoje Kauno Žalgiris įveikė Vilniaus Rytą ir 11-ąjį kartą iš eilės tapo šalies čempionais.

T.Jasevičius nebus skiriamas artimiausioms dvejoms rungtynėms (BNS nuotr.)

LKL pripažino: teisėjai grubiai suklydo mače Šiauliuose (13)

04.29 13:22

Lietuvos krepšinio lyga, išanalizavusi balandžio 25 d. vykusias Betsafe-LKL rungtynes tarp Šiaulių ir Kėdainių Nevėžio, paskyrė nuobaudas šiame susitikime dirbusiai teisėjų brigadai.

T.Jasevičius lemiamu metu vaizdo peržiūros nepasitelkė (BNS nuotr.)

Keistas mačas Šiauliuose: du geriausio penketuko teisėjai suklydo dviejuose svarbiausiuose epizoduose (24)

04.26 17:25

Ketvirtadienį Betsafe-LKL pirmenybėse buvo sužaistas įdomus mačas tarp Šiaulių ir Kėdainių Nevėžio komandų.

G.Vitkauskas teisėjaus FIBA moterų Europos taurės finale (Domantas Pipas, Fotodiena.lt)

Lemiamos FIBA taurės kovos – su lietuviškais akcentais (1)

04.02 12:03

Puikiai šį sezoną Europiniame fronte besidarbuojantys Lietuvos krepšinio teisėjai Vilius Mačiulaitis ir Gintaras Vitkauskas paskirti teisėjauti svarbiausioms FIBA vyrų ir moterų Europos taurės kovoms. Vilnietis V. Mačiulaitis teisėjaus vyrų FIBA Europos taurės pusfinalio rungtynėms, kuriose susitiks Venecijos „Umana Re...

G.Vilius buvo vienas iš trijų teisėjų, dirbusių minėtame mače (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)

„Žalgirio“ ir „Lietkabelio“ mače dirbusiems teisėjams – bausmė (55)

03.28 15:24

Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandos rungtynėse dirbę teisėjai sulaukė bausmės – jie nepaskirti dirbti ateinančio savaitgalio Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mačuose. LKL teisėjų direktorius, gavęs rungtynėse dirbusių teisėjų ir inspektoriaus ataskaitas, įžvelgė teisėjų klaidų.

J.Laurinavičius darbuosis olimpiniame atrankos turnyre (Fotodiena.lt)

Lietuvos teisėjų laukia darbinga vasara

03.25 14:38

Tarptautinės kategorijos Lietuvos krepšinio arbitrai, pasibaigus klubiniam sezonui, vasarą intensyviai dirbs. Visi jie gavo darbo per įvairius Europos čempionatus. Daugiausia darbo turės kaunietis Jurgis Laurinavičius. Jis teisėjaus labai svarbiame olimpiniame vyrų atrankos turnyre Turine, aštuoniolikmečių vaikinų Euro...

G.Kurtinaitis bus žaidžiantysis treneris

G.Kurtinaitis pradeda trenerio karjerą (1)

10.16 12:50

Trenerį šią savaitę pakeitęs Molėtų „Ežerūnas-Karys“ pasipildė ir nauju krepšininku. Molėtų komandoje rungtyniaus 19-metis 184 cm ūgio gynėjas Dominykas Zupkauskas. Iš Vilniaus kilęs krepšininkas praėjusį sezoną atstovavo sostinės „Perlo-MRU“ komandai ir per NKL rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 2,1 taško bei atlikda...

teisejo svilpukas Krepsinis.net

Europos čempionate Slovėnijoje teisėjaus ir lietuvis

02.27 23:37

„FIBA Europe“ paskelbė, kurie teisėjai dirbs 2013 metų Europos vyrų ir moterų krepšinio čempionatuose. Tarp jų – ir du lietuviai. Krepsinis.net primena, kad vyrų čempionatas Slovėnijoje vyks rugsėjo 4–22, o moterų – birželio 15–30 dienomis Prancūzijoje.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.