ujiri

M.Ujiri apkaltintas užpuolimu (Scanpix nuotr.)

Policijos pareigūnas padavė į teismą „Raptors“ prezidentą (5)

02.11 08:27

Policijos pareigūnas Alanas Stricklandas padavė į teismą Toronto Raptors klubo prezidentą Masai Ujiri ir apkaltino šį užpuolimu.

M.Ujiri vasarą turėtų palikt Torontą (BNS nuotr.)

M.Ujiri jau po šio sezono paliks „Raptors“? (3)

12.10 11:09

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionė Toronto Raptors ekipa artėjančią vasarą gali prarasti savo pagrindinį triumfo kalvį.

M.Ujiri gali palikti Torontą (Scanpix nuotr.)

„Knicks“ nusižiūrėjo M.Ujiri (3)

11.11 18:53

Sėkmingus rezultatus su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Toronto Raptors ekipa užfiksavęs Masai’us Ujiri patraukė Niujorko Knicks komandos dėmesį.

M.Ujiri tiki Toronto klubo sėkme (Scanpix nuotr.)

„Raptors“ prezidentas: galime apginti čempionų žiedus ir be Leonardo (6)

09.25 13:01

Praėjusiame sezone Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionės titulą laimėjusi Toronto Raptors ekipa yra ryžtingai nusiteikusi.

M.Ujiri dėkojo ne tik titulo laimėtojams, bet ir buvusiems komandos nariams (Scanpix nuotr.)

Apie ateities tikslus kalbėjęs „Raptors“ vadovas atidavė pagarbą ir J.Valančiūnui (10)

06.25 18:22

Toronto „Raptors“ komanda šią vasarą pasitiko itin džiugiomis nuotaikomis – pavyko iškovoti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionų žiedus.

B.Obama įsitraukė į derybas (Scanpix nuotr.)

B.Obama kviečia M.Ujiri į Vašingtoną (7)

06.16 16:40

Toronto Raptors generalinis direktorius Masai'us Ujiri po triumfo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sulaukė rimto Vašingtono Wizards pasiūlymo.

M.Ujiri pateko į nemalonę situaciją (Scanpix nuotr.)

Nemalonus incidentas: ant parketo nepraleistas M.Ujiri galimai trenkė pareigūnui (25)

06.14 13:49

Toronto Raptors klubo prezidentas Masai‘us Ujiri pateko į labai nemalonią situaciją po paskutinių superfinalo rungtynių.

M.Ujiri atsiprašė D.DeRozano(Scanpix nuotr.)

„Raptors“ vadovas atsiprašė D.DeRozano (18)

07.20 21:13

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Toronto „Raptors“ ekipa išmainė DeMarą DeRozaną ir su juo atsisveikino be didelių emocijų ir ceremonijų. D.DeRozanas neslėpė nusivylimo savo ilgamete komanda, tačiau galiausiai sulaukė „Raptors“ vadovo Masai’aus Ujiri atsipraymo.

M.Ujiri palaiko NBA žaidėjus (Scanpix nuotr.)

JAV prezidentui – vis didesnis NBA bendruomenės nepritarimas: nuomonę išsakė ir „Raptors“ vadovas (2)

09.25 17:48

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) bendruomenė sparčiai vienijasi ir smerkia Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentą Donaldą Trumpą. Po to, kai šis paskelbė į Baltuosius rūmus nebekviečiantis NBA čempionų, žaidėjai ėmė aštriai reikšti nuomonę apie D.Trumpą.

J.Valančiūnas sulaukė komplimentų (Scanpix nuotr.)

„Raptors“ vadovui „Cavaliers“ aukštaūgiai nublanksta prieš J.Valančiūną: jei žaistų Jonas, jis būtų geriausias serijoje

05.19 11:58

Toronto „Raptors“ komandos vadovas Masai‘us Ujiri labai apgailestauja, kad Jonas Valančiūnas negali padėti ekipai kovoti dėl patekimo į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinalą. Pats lietuvis sakė, kad šiuo metu yra 50 procentų pasveikęs, tad sugrįžimo ženklų kol kas nematyti. „Mačiau jį vaikštantį.

M.Ujiri susikrimtęs dėl J.Valančiūno traumos

M.Ujiri: dėl Valančiūno traumos išgyvena visa komanda (4)

05.09 10:28

Toronto „Raptors“ komandą sekmadienį pasiekė labai nemaloni žinia – pagrindinis vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas serijoje su Majamio „Heat“ žaisti nebegalės. Generalinis direktorius Masai‘us Ujiri teigė, kad lietuvis dėl patirtos traumos labai išgyvena, bet išliko nusiteikęs optimistiškai.

M.Ujiri domina Niujorko klubą (Scanpix nuotr.)

„Knicks“ taikinyje – „Raptors“ prezidentas (2)

04.07 11:54

Niujorko „Knicks“ klubo vadovai rengiasi tam atvejui, jeigu dabartinis prezidentas Philas Jacksonas nuspręstų palikti savo postą. Skelbiama, kad pagrindinis kandidatas pakeisti Ph.Jacksoną būtų dabar Toronto „Raptors“ vadovaujantis Masai‘us Ujiri. „Knicks“ baiminasi, jog Ph.

M.Ujiri vis dar nepriėmė sprendimo dėl D.Casey

M.Ujiri vis dar vertina D.Casey darbą (13)

05.07 15:54

Jono Valančiūno atstovaujamos Toronto „Raptors“ komandos generalinis direktorius Masai‘us Ujiri teigia, kad vis dar vertina vyriausiojo trenerio Dwane‘o Casey atliktą darbą. „Vis dar aiškinuosi, kas buvo padaryta, o kas – blogai. Kai tai paaiškės, tuomet priimsime sprendimą ir judėsime į priekį“, – sakė klu...

„Rockets“ viceprezidentas žada D.Motiejūnui svarbų vaidmenį NBA atkrintamosiose (Scanpix nuotr.)

„Rockets“ viceprezidentas žada D.Motiejūnui svarbų vaidmenį NBA atkrintamosiose (16)

04.02 12:41

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis ir generalinis sekretorius Mindaugas Špokas kovo 29–31 dienomis lankėsi Toronte, kur susitiko su NBA Toronto „Raptors“ ir Hjustono „Rockets“ klubų vadovybe bei pagrindiniu Lietuvos rinktinės vidurio puolėju Jonu Valančiūnu.

ujiri_masai_13 Krepsinis.net

NBA „nuskausmino“ „Raptors“ generalinį direktorių (6)

04.22 08:40

Jono Valančiūno atstovaujamos Toronto „Raptors“ generalinio direktoriaus Masai‘aus Ujiri necenzūrinis šūkis nepraslydo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovams pro ausis.

ujiri_masai_13 Krepsinis.net

M.Ujiri tapo „Raptors“ klubo generaliniu direktoriumi (4)

06.01 09:02

Kaip ir buvo galima prognozuoti, Lino Kleizos ir Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas sudarė sutartį su geriausiu šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos vadovu Masai'u Ujiri.

ujiri_masai_13 Krepsinis.net

Siekdami prisivilioti geriausią NBA komandos vadovą, „Raptors“ pasirengę pakloti net 15 milijonų JAV dolerių (6)

05.30 17:16

Lino Kleizos ir Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas geriausiu šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos vadovu išrinktam Masai'ui Ujiri pasiūlė penkerių metų sutartį, kurios vertė net 15 milijonų JAV dolerių.

ujiri_masai_13 Krepsinis.net

Geriausiu NBA lygoje išrinktas „Nuggets“ ekipos vadovas (2)

05.09 11:31

Geriausiu šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos vadovu išrinktas Denverio „Nuggets“ komandoje dirbantis Masai'us Ujiri.

Įdomus faktas

Prieš 1995 m. Europos čempionatą Kroatija specialistų buvo laikoma viena iš pagrindinių favoričių į aukso medalius. Šiek tiek kitokios nuomonės buvo Lietuvos rinktinės lyderis Arvydas Sabonis, neprieštaravęs, jog kroatų komanda stipri, tačiau abejojęs jų galimybėmis kovoti dėl pirmos vietos. “Jie daugokai vieni ant kitų rėkauja”, - motyvavo A.Sabonis. Kroatija turnyre liko trečia.