titulas

CSKA vis dar laikoma viena realiausių pretendenčių į titulą

Eurolygos ekspertai išskyrė į titulą pretenduojančias komandas (1)

10.10 18:47

Eurolygos ekspertai oficialiame lygos puslapyje dalijosi savo įspūdžiais apie prasidėjusias kovas ir lygos favoritus. Savo nuomonę išsakė žurnalistai, komentatoriai, buvę krepšininkai.

D.Casey nuoskaudų nejaučia (Scanpix nuotr.)

D.Casey – laimingas, kad „Raptors“ tapo NBA čempione (5)

06.22 12:43

Dwane’ui Casey nepavyko atvesti Toronto Raptors ekipos į aukščiausią poziciją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), tačiau dėl to treneris nuoskaudų neturi.

„Warriors“ trofėjaus iškėlimo ceremoniją veikiausiai pakartos ir šio sezono pabaigoje (Scanpix nuotr.)

„Warriors“ šansai tapti čempionais – panašūs į eilinio žaidėjo tikimybę pataikyti baudos metimą (3)

09.28 10:16

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) jau seniai nematė tokios dominuojančios jėgos kaip Oklando „Golden State Warriors“. Klubo pajėgumą demonstruoja ne tik jau pasiektos jo pergalės, bet ir tolimesnės ateities prognozės. Žymi Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompanija „Sportsline“, kuri specializuojasi ties statis...

„Timberwolves“ subūrė savo didijį trejetą

Ar J.Butleris gali tapti mesiju, paversiančiu „Timberwolves“ pretendentais į titulą? (8)

06.25 20:00

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos naktį lygą sudrebino mainai – Čikagos „Bulls“ iškeitė lyderį Jimmy Butlerį ir 16-tąjį šaukimą (Justiną Pattoną) į Minesotos „Timberwolves“, mainais už Zachą LaVine‘ą, Krisą Dunną ir 7-tąjį šaukimą (Lauri Markkaneną).

J.McGee žaidimas šį sezoną nusipelnė tik gerų žodžių (Scanpix nuotr.)

K.Durantas už iškovotą čempionų titulą dėkojo ir J.McGee (1)

06.15 09:40

Šviežiai iškeptas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionas Kevinas Durantas už savo sėkmę yra dėkingas daugeliui žmonių. Į šį sąrašą papuolė ir iki šiol iš komiškosios pusės labiau žinotas JaVale'as McGee. Dėl ne itin protingų sprendimų aikštėje ir dažno pasirodymo „Shaqtin' A Fool“ laidoje žinotas J.McGee pa...

Čempionai sieks antrojo titulo (Scanpix nuotr.)

„Cavaliers“ ieško pastiprinimo, padėsiančio pasiekti dar vieną NBA titulą (8)

12.26 17:43

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Klivlando „Cavaliers“ komanda dar turi nepanaudotų pinigų, kuriuos nori išleisti naudingai. Čempionai iki termino pabaigos nori atlikti mainų sandorį ir papildomai išleisti maždaug iki 9,6 mln. JAV dolerių bei taip įsigyti krepšininką, kuris padėtų pasiekti antrąjį titulą iš eil...

„Maccabi“ sutiktuvės Tel Avive  Scanpix

Tel Avivas griausmingai sutiko Eurolygos čempionus (4)

05.20 15:46

Eurolygos čempionais tapę „Maccabi“ krepšininkai grįžo į Tel Avivą, kur su daugiatūkstantinę sirgalių minia šventė sekmadienį pasiektą pergalę.

Įdomus faktas

1995 m. Madride (Ispanija) išleistoje knygoje “Europos pirmenybės 1935-1995” apie garsųjį Lietuva – Jugoslavija finalą rašoma: “Rungtynių pabaiga paliko slogų įspūdį. Buvo aišku, kad teisėjavimas nebeatitinka žaidimo lygio. FIBA gavo įspėjimą: arba turi kilti teisėjavimo lygis, arba degraduos krepšinis.”