telfair

Telfair Sebastian 12 Krepsinis.net

Buvęs J.Valančiūno komandos draugas keliasi į „Heat“ klubą? (8)

08.05 08:05

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ekipos toliau stiprina pajėgas artėjančiam sezonui. Lygos čempionė Majamio „Heat“ ekipa planuoja papildyti sudėtį atakų organizatoriumi.

Telfair Sebastian 12 Krepsinis.net

„Raptors“ už vidurio puolėją gavo įžaidėja S.Telfairą (6)

02.21 21:09

Toronto „Raptors“ ir Fynikso „Suns“ komandos apsikeitė žaidėjais. Mainuose dalyvavo du krepšininkai. Jono Valančiūno ir Lino Kleizos bendraklubiu Toronte tapo 27 metų 183 cm ūgio įžaidėjas Sebastianas Telfairas.

robinson nate 091

N.Robinsonas taškus pelnė pralįsdamas pro jį peršokusį varžovą (10)

11.15 09:40

28 metų amerikietis Nate‘as Robinsonas moka išnaudoti savo ūgį. Vos 175 cm ūgio gynėjas tai pademonstravo susitikime su Fynikso „Suns“. Čikagos „Bulls“ krepšininkas ketvirtojo kėlinio pabaigoje pašokdino Sebastianą Telfairą, kuris manė, jog jo priešininkas mes į krepšį.

Thomas Kurt 10

"Trail Blazers" susitarė su vyriausiu lygos žaidėju, "Suns" - S.Telfairu (9)

12.12 13:00

Portlendo "Trail Blazers" ir Fynikso "Suns" komandose - naujienos. "Trail Blazers" priekinę liniją sustiprino vidurio puolėjas Kurtas Thomasas, o "Suns" įžaidėjų grandį papildė Sebastianas Telfairas. Vyriausias Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas K.Thomasas "Trail Blazers" garbę gin...

Įdomus faktas

1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…