tayloras

J.Tayloras keliasi į ASVEL ekipą

A.Albicy negavusi ASVEL susitarė su kitu įžaidėju (2)

06.11 20:14

Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL ekipa rikiuoja gretas artėjančiam sezonui.

J.Tayloras lieka Madride (Scanpix nuotr.)

„Real“ ilgam susiejo ateitį su J.Tayloru (5)

05.28 16:22

Madrido Real komanda nusprendė susieti ateitį su ilgamečiu klubo žaidėju Jeffery Tayloru. Pranešama, kad 30 metų 201 cm ūgio puolėjas pasirašys naują trejų metų trukmės kontraktą.

R.Sessionsas domina Tel Avivo ekipą (Scanpix nuotr.)

„Maccabi“ turi keturis kandidatus į įžaidėjo vietą (8)

10.29 12:32

Tel Avivo „Maccabi“ ieško naujo įžaidėjo, kadangi dėl traumos iš rikiuotės yra iškritęs Jeremy Pargo. Izraelio televizija skelbia, kad „geltonieji“ turi keturis kandidatus: Ramoną Sessionsą, Bobby Browną, Jordaną Theodore‘ą ir Isaiah Taylorą. „Maccabi“ nori, kad naujokas pasirašytų dvejų mėnesių sutartį – po šio ...

J.Tayloras džiaugėsi titulu (Scanpix nuotr.)

„Real“ žaidėjų emocijos po triumfo: tai – geriausia akimirka karjeroje

05.21 12:59

Madrido „Real“ komandos žaidėjai, laimėję Eurolygą, ypatingai džiaugėsi titulu ir džiugiai dalijosi mintimis su žiniasklaida. „Ką darė Luka, kaip mes atsitiesėme po traumų ir pilna sudėtimi vykome į finalo ketvertą yra nuostabu, visi tikrai nusipelno šio titulo.

T.Tayloras žais Šiaulių klube

„Šiaulius“ papildė įžaidėjas, kurį rekomendavo K.Nacickaitė (7)

03.01 14:14

„Šiaulių“ krepšinio komandos gerbėjai klubo socialinių tinklų paskyrose publikuotose nuotraukose pastebėjo su komanda besitreniruojantį naują krepšininką. Tai – Troy’us Tayloras, 27 metų 183 cm ūgio įžaidėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Evansvilio universitetą Indianoje baigęs krepšininkas studijų metu rungty...

J.Tayloras nežais mažiausiai 10 dienų („Facebook“ nuotr.)

„Real“ toliau šienauja traumos – iš rikiuotės iškrito dar vienas žaidėjas (2)

11.23 15:45

Madrido „Real“ ekipą, kurios garbę gina Jonas Mačiulis, toliau persekioja traumos – šįkart iš rikiuotės iškrito Jeffery Tayloras. Skelbiama, kad 28 metų 201 cm ūgio švedas treniruotės metu patyrė raumens traumą ir dėl to negalės rungtyniauti mažiausiai 10 dienų.

J.Tayloras liks Madride (Scanpix nuotr.)

„Real“ apsisprendė dėl J.Tayloro

06.30 20:32

Madrido „Real“ komanda aktyviai pluša, komplektuodama sudėtį kitam sezonui. Pranešama, kad klubas netrukus pratęs kontraktą su Jeffery Tayloru dar dvejiems metams. „Real“ komandai priklausė „pliusas“ puolėjo kontrakte, tad ji galėjo spręsti ar kitam sezonui jį išsaugos.

B.Tayloras taps Vokietijos piliečiu (Facebook nuotr.)

„Bayern“ amerikietis gaus Vokietijos pasą

05.31 16:32

Nemažai metų Vokietijoje rungtyniavęs amerikietis Bryce‘as Tayloras taps šios šalies piliečiu. Skelbiama, kad krepšininkui teliko išlaikyti kalbos testą ir pasas bus jo rankose. B.Tayloras Vokietijoje rungtyniauja nuo 2009 metų, pastaruoju metu jis atstovavo Miuncheno „Bayern“ klubui, tačiau dabar neaišku, ar klu...

J.Tayloras lieka Madride (Scanpix nuotr.)

J.Tayloras lieka Madride

07.19 18:24

Madrido „Real“ komanda vis tik nusprendė suteikti dar vieną šansą Jeffery Taylorui bei su juo kontraktą pratęsti dar metams. Buvo spėjama, kad „Real“ greičiausiai atsisakys jo paslaugų, nes lūkesčiai liko nepatenkinti, tačiau klubo vadovai persigalvojo. J.Tayloras Madride rungtyniauja nuo 2015 metų.

J.Tayloras gali likti Madride (Scanpix nuotr.)

„Real“ nori suteikti dar vieną šansą J.Taylorui ir T.Thompkinsui (1)

06.29 13:52

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad Madrido „Real“ komanda ketina dar metams pratęsti kontraktus su Trey‘umi Thompkinsu ir Jefferey Tayloru. Madrido komanda nėra iki galo patenkinta tuo, kaip šie puolėjai atrodė praėjusiame sezone ir iš pradžių žadėjo jų nepasilikti, tačiau dabar nutarė jiems suteikti dar vieną š...

„Real“ gali pasiūlyti J.Mačiuliui likti (Paulius Peleckis, Fotodiena.lt)

„Real“ vasarą imsis kardinalių permainų (11)

04.20 09:55

Eurolygos čempionės titulo apginti nesugebėjusi ir ketvirtfinalyje 0:3 seriją pralaimėjusi Madrido „Real“ ekipa vasarą imsis permainų.

O.Hanlanas ir B.Motumas Eurolygoje debiutuos penktadienį (Fotodiena.lt)

15 Eurolygos naujokų, kurių pasirodymą artėjančiame sezone stebėti bus įdomiausia (2)

10.15 07:00

Ketvirtadienį su lyg pirmųjų Eurolygos rungtynių startu pirmąją šio turnyro krikštą gaus ir būrys naujokų, kuriame tai bus nauja patirtis ir galimybė parodyti save pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre.

J.Tayloras papildė Madrido komandą (Scanpix nuotr.)

„Real“ pasirašė sutartį su J.Tayloru

08.27 13:59

Jeffery Tayloras papildė Madrido „Real“ komandą, su kuria oficialiai sudarė vienerių metų trukmės bei 900 tūkst. JAV dolerių vertės sutarties. Ispanijos klube puolėjas pakeis K.C.Riversą.  J.Tayloras taip pat vedė derybas su Tel Avivo „Maccabi“ ekipa, tačiau paskutinėmis akimirkomis žaidėjas nepadėjo parašo p...

J.Tayloras kelsis į Izraelį (Scanpix nuotr.)

J.Tayloras iš NBA persikels į Tel Avivą (2)

07.19 18:14

Tel Avivo „Maccabi“ komanda stiprina sudėtį ir pasiekė susitarimą su puolėju Jeffery Tayloru. Skelbiama, jog žaidėjui, pastaruosius trejus metus rungtyniavusiam Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), buvo pasiūlytas dvejų metų trukmės kontraktas.

Jeffery Tayloras priims atsakomybę už savo elgesį (Scanpix nuotr.)

Nusikaltimą įvykdęs J.Tayloras gailisi ir vis dėlto nepateiks apeliacijos dėl diskvalifikacijos

11.24 22:22

Nusikaltimą įvykdęs ir sankcijų iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sulaukęs Šarlotės „Hornets“ puolėjas Jeffery Tayloras susitaikė su nuobauda. Krepšininkas teigė, kad prisiims atsakomybę ir vis dėlto neskųs lygos sprendimo suspenduoti jį 24 rungtynėms, nors anksčiau planavo tai daryti.

Jeffery Tayloras kol kas negali rungtyniauti dėl diskvalifikacijos (Scanpix nuotr.)

NBA žaidėjų asociacija dėl J.Tayloro diskvalifikacijos pateiks apeliaciją (1)

11.21 17:10

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) nubaudė nusikaltimą įvykdžiusį Šarlotės „Hornets“ puolėją Jeffery Taylorą ir skyrė jam 24 rungtynių diskvalifikaciją. Tiesa, NBA žaidėjų asociacija ruošiasi pateikti apeliaciją dėl tokio sprendimo, mat teigiama, kad skirta bausmė yra per didelė.

J.Tayloras turi rimtų nemalonumų (Scanpix nuotr.)

„Hornets“ puolėjas sulaukė bausmės už padarytą nusikaltimą

10.31 11:26

Į teisėsaugos nemalonę patekęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šarlotės „Hornets“ puolėjas Jeffery Tayloras prisipažino įvykdęs nusikaltimą. 25-erių krepšininkas buvo suimtas už savo merginos užpuolimą bei svetimo turto suniokojimą. Finansiniai nuostoliai siekia 5 tūkst. JAV dolerių.

J.Tayloras sulaukė komandos sankcijų (Scanpix nuotr.)

Nusikaltimą įvykdęs J.Tayloras – nušalintas nuo „Hornets“ komandos veiklos

09.27 12:28

Į teisėsaugos nemalonę patekęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šarlotės „Hornets“ puolėjas Jeffery Tayloras sulaukė komandos sankcijų. Ekipa išplatino pranešimą, kuriam paskelbė, kad žaidėjas yra neribotam laikui šalinamas nuo klubo veiklos. „Mes suprantame situacijos sudėtingumą ir lauksime teismo sprendimų.

J.Tayloras artimiausią laiką leis už grotų (Scanpix nuotr.)

Užpuolimą įvykdęs J.Tayloras – suimtas (1)

09.26 09:58

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šarlotės „Hornets“ puolėjas Jeffery Tayloras pateko į teisėsaugos nemalonę. 25-erių krepšininkas ketvirtadienio naktį suimtas už užpuolimą bei svetimo turto suniokojimą. Finansiniai nuostoliai siekia 5 tūkst. JAV dolerių.

pesic_svetislav_13 Organizatorių nuotr.

S.Pešičius: „Žalgiris“ turi pakankamai patirties ir meistriškumo, kad atvykęs į Miuncheną parodytų, jog yra vienas stipriausių klubų Europoje (23)

02.27 11:13

Dėl vietos Eurolygos ketvirtfinalyje kovojanti turnyro debiutantė Miuncheno „Bayern“ komanda penktadienį namuose priims Kauno „Žalgirį“.

Įdomus faktas

1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…Rezultatai
2019 birželio 14 d.
Golden State Warriors 110:114 Raptors NBA
2019 birželio 11 d.
Raptors 105:106 Golden State Warriors NBA
2019 birželio 8 d.
Golden State Warriors 92:105 Raptors NBA
2019 birželio 6 d.
Golden State Warriors 109:123 Raptors NBA
2019 birželio 3 d.
Raptors 104:109 Golden State Warriors NBA
2019 birželio 1 d.
Žalgiris 92:54 Rytas LKL

Daugiau rezultatų
Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti