suduva

Pajūrio ekipa iškovojo vietą LKL (Dainius Lukšta, NKL)

Dramą laimėję „Gargždai“ triumfavo NKL ir iškovojo galimybę žaisti LKL (34)

04.23 21:35

7bet-NKL čempionato finalas buvo lyg tikra gladiatorių kova. Abi komandos kovėsi iki paskutinių sekundžių, o dramatišką pergalę, čempionų titulą ir bilietą į LKL iškovojo Gargždai.

Marijampoliečiai sieks titulo (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduva-Mantinga“ po trejų metų pertraukos grįžo į NKL finalą (4)

04.21 19:35

Pirmąja 7bet-NKL finalo dalyve tapo Marijampolės Sūduva-Mantinga.

Ž.Šimonis pataikė kertinį metimą (Dainius Lukšta, NKL)

Ž.Šimonio dvitaškis atvedė „Sūduvą-Mantingą“ į NKL finalo ketvertą, „Telšiai“ eliminavo „Mažeikius“ (1)

04.09 18:15

Marijampolės Sūduva-Mantinga dramatiškai tapo antrąja 7bet-NKL finalo ketverto dalyve.

E.Jezukevičius pelnė 24 taškus (Dainius Lukšta, NKL)

Aiškios atkrintamųjų poros: „Sūduva-Mantinga“ laimėjo NKL reguliarųjį sezoną, „Telšiai“ liko antri

03.12 21:35

Marijampolės Sūduva-Mantinga (32/6) užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) sezone.

A.Urbonas parodė universalumą (nuotr. Dominykas Repečka)

Marijampolės klubą link pergalės vedė į trigubą dublį taikęsis lyderis, telšiškiai laimėjo Gargžduose

02.26 18:20

Savo tvirtovėje visišką dominavimą rodė Mažeikiai (12/23).

A.Pukelis vedė į pergalę Šakių komandą (Nuotr. NKL)

NKL: A.Pukelio vedamas „Vytis“ pranoko „Mažeikius“, „Žalgiris-2“ patyrė nesėkmę

02.19 17:58

Šakių Vytis (19/14) pataikė 15 tritaškių ir iškovojo 19-ą pergalę 7bet-NKL.

M.Rubštavičius sumetė 19 taškų (nuotr. Dominykas Repečka)

NKL: nutrūko „Žalgirio-2“ pralaimėjimų ir „Sūduvos-Mantingos“ pergalių serijos (2)

02.17 19:56

Pirmajame kėlinyje pabėgęs Šakių Vytis (18/14) įsirašė dar vieną pergalę 7bet-NKL čempionate. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 95:70 (32:13, 25:17, 21:21, 17:19) užtikrintai susitvarkė su Mažeikiais (11/21).

E.Bružas vedė ekipą į pergalę (Nuotr. NKL)

NKL: „Gargždai“ išsivežė svarbią pergalę iš Telšių, „Žalgiris-2“ toliau klumpa

02.05 17:46

Šeštadienio vakarą 7bet-NKL čempionate vyko lyderių akistata. Po atkaklios kovos pergalę šventė Gargždai (24/6).

E.Džiaugys pelnė 22 taškus (nuotr. V.Kuralavičius)

NKL: uraganinį kėlinį sužaidusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Gargždus“, A.Šimonis išgelbėjo „Ryto“ dublerius (5)

01.29 18:00

Galingai po ilgosios pertraukos žaidusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (25/3) įsirašė dar vieną pergalę.

Š.Beniušis žaidė sezono mačą (nuotr. Dominykas Repečka)

Š.Beniušio sezono rungtynėse – „Sūduvos-Mantingos“ panaikintas 20 taškų deficitas ir triumfas (2)

12.23 20:06

Iš 20 taškų deficito išbridusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (19/3) Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmenybėse pratęsė pergalių seriją.

E.Džiaugys surinko dvigubą dublį (nuotr. V.Kuralavičius)

„Sūduva-Mantinga“ sutriuškino klaipėdiečius

11.23 20:29

Marijampolės Sūduva-Mantinga (13/1) tęsia pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienio vakarą namuose nukeltose 12-ojo turo rungtynėse 87:55 (22:12, 19:23, 25:12, 21:8) sutriuškino Klaipėdos Neptūną-Akvaservis (3/10).

L.Aukštikalnis pelnė 22 taškus (nuotr. V.Kuralavičius)

NKL: istorinis marijampoliečių rezultatyvumas ir solidus E.Dimša (1)

11.04 19:47

Į Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmenybių rekordą besitaikiusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (8/1) iškovojo triuškinamą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“ vėl laimėjo (Nuotr.: Vytautas Kuralavičius)

NKL: „Sūduva-Mantinga“ grįžo į pergalių kelią, „Mažeikiai“ laimėjo dramą, H.Kumpys tritaškiu pražudė „Vytį“

10.23 18:27

Ketvirtadienį pirmąją nesėkmę patyrusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (5/1) sugrįžo į pergalių kelią.

Kiltinavičius (BNS nuotr.)

M.Kiltinavičius apie areną Marijampolėje: kažkiek viskas vyksta, gal ne tiek greitai, kiek norėtųsi (1)

10.07 15:16

Praėjusį sezoną per žingsnį nuo medalių likusi Marijampolės Sūduva-Mantinga šiais metais ir vėl puoselėja ambicingus tikslus.

Š.Beniušis dominavo kontroliniame susitikime (nuotr. V.Kuralavičius)

„Sūduva-Mantinga“ kontrolinėse rungtynėse įveikė „Atletą“ ir „Vytį“

10.03 12:54

Naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Marijampolės Sūduva-Mantinga kontrolinių rungtynių ciklą baigė dvejomis pergalėmis.

Ž.Šimonis žaidė sėkmingai (nuotr. V.Kuralavičius)

„Sūduva-Mantinga“ kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo pergalingai

09.27 13:12

Marijampolės Sūduva-Mantinga praėjusį savaitgalį sužaidė dvejas kontrolines rungtynes.

E.Jezukevičius liko Marijampolėje (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduva“ išsaugojo du svarbius žaidėjus

07.26 12:39

Marijampolės Sūduvos klubas pratęsė sutartis su dar dviem praeito sezono krepšininkais. Vidurio puolėjui Edvinui Jezukevičiui tai jau bus ketvirtasis sezonas Suvalkijos sostinėje, o gynėjas Justas Nausėdas prie komandos prisijungė 2020 m. vasarą.

E.Džiaugys keliasi į Marijampolę (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduvą-Mantingą“ papildė E.Džiaugys

07.14 13:47

Sudėties komplektacijos darbus tęsianti Sūduva-Mantinga puolėjų grandį sustiprino dar vienu žaidėju - Marijampolėje kitą sezoną rungtyniaus Evaldas Džiaugys.

M.Kiltinavičius gali grįžti į Marijampolę (BNS nuotr.)

M.Kiltinavičius gali grįžti į Marijampolę, P.Šakinis kelsis į kitą NKL klubą (13)

07.03 09:24

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) bręsta pokyčiai Marijampolės Sūduvos-Mantingos ir Gargždų komandose.

E.Jezukevičius sužaidė puikiai (Dainiaus Lukštos, NKL nuotr.)

NKL: pergalė 63 taškų skirtumu ir išlaikyta sėkminga V.Šeškaus kariaunos atkarpa (1)

02.06 20:14

Triuškinamą pergalę NKL pirmenybėse pasiekė Marijampolės Sūduva-Mantinga (18/6).

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.