stovykla

R.Giedraitis neatvyks į Palangą (BNS nuotr.)

Prieš pat stovyklos pradžią – sutrumpėjęs vyrų rinktinės krepšininkų sąrašas (12)

07.09 14:18

Jau rytoj, liepos 10 dieną, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkai rinksis į pasiruošimo stovyklą Palangoje. Tiesa Dariaus Maskoliūno sudarytas sąrašas bus trumpesnis.

J.Jocytė bus stovykloje (Krepšinio namų nuotr.)

Moterų rinktinės stovykloje – ir jaunos, ir patyrusios krepšininkės (2)

07.03 15:37

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris paskelbė rinktinės kandidačių sąrašą, kurios liepos 27 - rugpjūčio 9 dienomis stovyklaus Druskininkuose. Sąraše net 20 krepšininkių, kurios stovyklos metu fizinį pasiruošimą derins su darbu krepšinio aikštelėje.

D.Maskoliūnas pakvietė nemažai jaunų žaidėjų (BNS nuotr.)

Paskelbta, kurie žaidėjai pakviesti į liepą vyksiančią Lietuvos rinktinės stovyklą (9)

06.05 14:50

Žinomas Lietuvos komentatorius ir toliau nepaliaujamai kvočia žymiausias šalies krepšinio asmenybes. Žodžio kišenėje neieškantis žurnalistas, pasitelkęs į pagalbą bičiulius iš Betsafe, šįkart pasikalbėjo su Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiuoju treneriu Dariumi Maskoliūnu, kuris atskleidė dar niekur neskelbtų naujienų apie šios vasaros rinktinės planus. Pirmąjį birželio penktadienį vykusio interviu metu, rinktinės strategas aptarė rinktinės žaidėjų sąrašą bei prasitarė apie draugišką turnyrą Estijoje.

D.Maskoliūnas sušauks geriausius šalies krepšininkus (BNS nuotr.)

Lietuvos rinktinė liepą surengs mini stovyklą ir sužais draugiškus mačus (12)

06.01 13:37

Dėl pasaulyje išplitusios koronaviruso pandemijos nukėlus olimpinės atrankos turnyrą ir pačias olimpines žaidynes, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vasarą vis tiek rinksis į pasiruošimo stovyklą.

Plėtojimosi lygos stovykloje pernai dalyvavo ir T.Fallas (Scanpix nuotr.)

NBA atšaukė šansu neįvertintiems talentams tapdavusią stovyklą

05.12 23:23

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) dėl koronaviruso ir toliau yra priversta atšaukinėti su naujokų birža susijusius renginius. Šį sykį pranešta, kad neįvyks Plėtojimosi lygos talentų stovykla.

Ą.Tubelis išskrido į JAV (BNS nuotr.)

„Rytas“ KMT apsieis be Ą.Tubelio – išleido jaunuolį į prestižinę stovyklą (19)

02.13 15:36

Naudingiausias Eurolygos jaunimo atrankos turnyro Kaune žaidėjas Ąžuolas Tubelis taip pat išvyko į Čikagą, kur savaitgalį dalyvaus NBA organizuojamoje Basketball Without Borders stovykloje. Čia jis prisijungs prie savo komandos draugo Vilniaus Perlo ir Ryto aštuoniolikmečių komandose Augusto Marčiulionio ir kitų talentingiausių krepšininkų iš viso pasaulio.

M.Kuzminskas surengė savo vardo stovyklą

M.Kuzminskas atskleidė, kad derasi su trijų šalių klubais (19)

07.09 10:33

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas jau penktą vasarą iš eilės po klubinio sezono grįžta į Lietuvą ir čia organizuoja savo vardo krepšinio stovyklą, kuri skirta 11-16 metų vaikinams.

A.Marčiulionis dalijosi įspūdžiais (BNS nuotr.)

Iš prestižinės stovyklos grįžęs A.Marčiulionis: sunkiausia buvo atlaikyti krūvį ir tempą (11)

06.17 14:21

Birželio 9-12 dienomis, Rygoje vyko 18-toji NBA organizuojama Basketball Without Borders stovykla, sukviečianti 64 geriausių Europos jaunųjų talentų, esančius 17 metų ir jaunesnius. Joje dalyvavo ir savo sugebėjimus parodė ir Vilniaus Perlo žaidėjai Augustas Marčiulionis bei Ąžuolas Tubelis, kuris laimėjo GRIT apdovanojimą.

„AS Monaco“ klubas žais atkrintamosiose, todėl arena bus užimta

NBA atšaukė prestižinę stovyklą Monake dėl visiško liapsuso (1)

05.23 12:32

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) šiemet ketino pirmą kartą surengti prestižinę stovyklą ne Trevize, o Monake, bet patyrė fiasko.

Žalgiriečiai šiuo metu vieši Turkijoje

Turkijoje pasiruošimą tęsiantis „Žalgiris“ žavisi sudarytomis sąlygomis ir laukia rimtų varžovų iššūkių (14)

09.11 16:54

Pirmadienį į Turkiją atvykę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įsikūrė milžiniškame viešbučio „Gloria“ sporto komplekse. Čia sezonui žalgiriečiai ruošiasi jau antrus metus iš eilės. Daugybės sporto šakų infrastruktūros vienoje teritorijoje talpinantis kompleksas „Žalgirio“ ekipai užtikrina aukščiausias treniruočių sąlygas.

D.Radja skyrė pamokų jaunimui

D.Radja pamokė jaunimą: jei žaisite tik dėl pinigų, būsite žlugę (4)

08.16 20:11

Kroatijos krepšinio legenda Dino Radja apsilankė „Krepšinis be sienų“ stovykloje, kur davė vertingų patarimų jauniems žaidėjams. Esminis dalykas, kurį jis akcentavo jaunimui – niekada nereikia žaisti dėl pinigų. „Kai tik pradedi žaisti dėl pinigų, tu žlungi kaip krepšininkas.

P.Valinskas darbuojasi stovykloje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

„Žalgirio“ rengiamoje stovykloje – žinomi žaidėjai ir patyrę treneriai (7)

07.26 15:17

Kauno „Žalgiris“ pirmą kartą surengė treniruočių stovyklą profesionaliems krepšininkams. „Žalgirio“ arenoje vykstančioje „Žalgiris Professional Camp“ stovykloje profesionalūs krepšininkai, apsupti aukščiausio lygio trenerių, pradėjo pasiruošimą ateinančiam sezonui.

Dalį fizinio rengimo treniruočių ves žalgiriečius globojantis treneris Justinas Grainys (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

„Žalgiris“ profesionalius krepšininkus kviečia į Eurolygos lygio stovyklą (6)

06.13 15:07

Europos krepšinio komandų elite esantis Kauno „Žalgiris“ šią vasarą pirmą kartą organizuos profesionaliems krepšininkams skirtą ypatingą krepšinio stovyklą. Naujajam sezonui iš pagrindų pasiruošti padėsianti stovykla vyks „Žalgirio“ arenoje ir startuos liepos 23 dieną.

Kviečiame į M.Teodosičiaus stovyklą

Unikali proga: jaunuoliai kviečiami į M.Teodosičiaus stovyklą

04.26 21:16

Mūsų misija yra užtikrinti, kad TEO4 krepšinio stovykla vyktų taip sėkmingai ir unikaliai kaip kamuolį skirsto pats Milošas Teodosičius. Mes norime, kad kiekvienas dalyvis įgautų naujų žinių, neįkainuojamos patirties ir gražių prisiminimų. Ši stovykla gali tapti tuo mažu žingsneliu į aukštesnį meistriškumą bei perversm...

G.Orelikas atvyko į rinktinės stovyklą (FIBA Europe nuotr.)

G.Orelikas išskyrė, kas labiausiai pasikeitė jame nuo išvykimo žaisti į užsienį (3)

11.20 14:57

Gediminas Orelikas vasarą turėjo progą praverti duris į vyrų rinktinę, bet tada koją pakišo sveikatos problemos. Dabar puolėjas jau yra Palangoje, kur atvyko į pirmąją savo rinktinės stovyklą. „Išgirsti, kad esu čia kviečiamas, man buvo tikrai svarbu, manau, kaip ir kiekvienam žaidėjui“, – pripažino Venecijos „Umana Re...

M.Grigonis vėl gali sportuoti (www.kavolelis.lt)

Galima šiek tiek atsikvėpti: M.Grigonis grįžo į treniruotes (3)

08.02 21:29

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje – geresnės nuotaikos dėl gynėjo Mariaus Grigonio sveikatos būklės. Krepšininkas buvo stipriai susižeidęs čiurną ir baiminosi dėl savo dalyvavimo Europos čempionate. „Dabar situacija neatrodo gera, bet viską parodys laikas“, – sakė M.Grigonis.

E.Bendžius sulaukė kvietimo į rinktinę

Į Lietuvos rinktinės stovyklą pakviestas naujas žaidėjas (11)

07.18 12:31

Tiksint paskutinėms dienoms iki pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklos dienos, įvyko permainos rinktinės kandidatų sąraše.

M.Raducanu padės patobulinti savo įgūdžius

„UBE Talent Camp“ stovykla jaunimui – nauju ritmu (2)

06.15 09:00

Šiemet į „UBE Talent Camp“ vėl atvyks pačių dalyvių eilę metų pagrindiniu stovyklos populiarumo ir profesionalumo faktoriumi išrenkamas treneris Mihai'us Raducanu. Tai – aukščiausio lygio individualių įgūdžių specialistas iš Kanados, kuris glaudžiai bendradarbiauja su garsiausiu šios srities specialistu pasaulyje Ganon...

A.Kulbokos puikus pasirodymas neliko nepastebėtas

A.Kulboka – „adidas Eurocamp“ geriausiųjų penkete (2)

06.11 23:39

Pasibaigusioje prestižinėje „adidas Eurocamp“ jaunųjų krepšininkų stovykloje prakaitą liejo ir šeši lietuviai, tačiau labiausiai iš jų išsiskyrė vienas – pripažinimo sulaukė Arnoldas Kulboka. Snaiperio sugebėjimus ir atletiškumą tris dienas stovykloje demonstravęs 19 metų 205 cm ūgio lietuvis buvo išrinktas į geriausių...

D.Baziukas iš arti stebėjo T.Sedekerskio darbą stovykloje

T.Sedekerskio atstovas atskleidė, kuo krepšininkas sužavėjo skautus (2)

04.10 09:38

Vitorijos „Baskonia“ ir Lietuvos krepšinio talentas Tadas Sedekerskis praėjusią savaitę praleido Portlande, kur liejo prakaitą su talentingiausiais pasaulio jaunuoliais. „Nike Hoop Summit“ stovykloje dalyvavusį puolėją stebėjo ir jo atstovas Deimantas Baziukas.

Įdomus faktas

LKL finalo serijos: 1993 – 1996: “Žalgiris” – “Atletas” 1996 - 1997: “Žalgiris” – “Olimpas” 1997 – 1998: “Žalgiris” – “Atletas” 1998 – 2007: “Žalgiris” – “Lietuvos rytas”