stottsas

T.Stottsas gali tapti D.Sabonio komandos draugu (Scanpix nuotr.)

D.Sabonio komandos vyr. treneriu gali tapti „Trail Blazers“ arba „Magic“ palikęs specialistas (4)

06.12 20:40

 Domanto Sabonio atstovaujama Indianos Pacers komanda ieško naujo vyriausiojo trenerio po to, kai atleido Nate‘ą Bjorkgreną.

D.Lillardas ruošiasi metimams iš aikštės vidurio (Scanpix nuotr.)

„Trail Blazers“ strategas pasiruošęs D.Lillardo metimams iš aikštės vidurio (1)

04.23 15:36

Portlando Trail Blazers gynėjas Damianas Lillardas pasiruošęs iš esmės pakeisti krepšinio suvokimą. Žaidėjas visai neseniai atskleidė, kad ruošiasi rungtynių metu atlikti metimus iš vidurio aikštės.

J.Kiddas tapo vienu geriausių (Scanpix nuotr.)

Paskelbti geriausi NBA kovo mėnesio treneriai

04.03 21:59

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius kovo mėnesio trenerius. Jais tapo Milvokio „Bucks“ ir Portlando „Trail Blazers“ strategai. Jasonas Kiddas padėjo „Bucks“ komandai pasiekti 14 pergalių iš 18 galimų. Po 7 laimėjimus buvo iškovota ir namie, ir išvykoje.

T.Stottsas ir toliau dirbs Portlande (Scanpix nuotr.)

„Trail Blazers“ sudarė naują kontraktą su puikiai dirbusiu strategu (2)

05.17 08:50

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Portlando „Trail Blazers“ komanda liko patenkinta vyr. trenerio Terry Stottso darbu bei toliau bendradarbiaus su šiuo specialistu Pranešama, kad klubas ir strategas susitarė dėl naujo trejų metų 16,5 mln. JAV dolerių vertės kontrakto, kuris įsigalios nuo 2016–2017 metų sezo...

T.Stottsas tapo mėnesio treneriu (Scanpix nuotr.)

Paskelbti geriausi vasario mėnesio NBA treneriai

03.01 22:35

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė, kas tapo geriausiais vasario mėnesio treneriais. Laurus nuskynė Bostono „Celtics“ vairininkas Bradas Stevensas bei Portlando „Trail Blazers“ strategas Terry Stottsas. „Celtics“ praėjusį mėnesį laimėjo devynerias rungtynes ir suklupo trejose.

Vogelis Scanpix

Geriausiais NBA mėnesio treneriais išrinkti „Pacers“ ir „Trail Blazers“ ekipų strategai (2)

12.03 13:37

Geriausiais Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) spalio pabaigos bei lapkričio mėnesių treneriais pripažinti Indianos „Pacers“ ekipos strategas Frankas Vogelis bei Portlendo „Trail Blazers“ komandai vadovaujantis Terry Stottsas.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.