slavinskas

Dž.Slavinskas sėkmingai įsiliejo į „Neptūno“ gretas (BNS nuotr.)

Iš Ispanijos greitai namo grįžęs jaunuolis mėgaujasi etapu „Neptūne“, bet sunkiausios gyvenimo patirties neišsižadėtų (3)

01.25 14:45

„Iš NKL – į Ispaniją“, – prieš pusantrų metų taip skambėjo antraštės, skelbusios apie Džiugo Slavinsko sutartį su Las Palmo „Gran Canaria“ ekipa.

S.Švetkauskas ir E.Rimkus atstovauja ir keliems žalgiriečiams

Prestižinės agentūros atstovai: apie konfiskuotus pinigus, trenerių problemą ir netyčinę frazę, išvedusią lietuvį iš Eurolygos klubo (5)

01.10 06:00

Krepsinis.net portale – dar viena „MISsMATCH“ laida, kurioje šįkart svečiuojasi vienos įtakingiausių pasaulio krepšinio agentūrų „Octagon“ atstovai Evaldas Rimkus ir Saulius Švetkauskas.

Dž.Slavinskas gali debiutuoti LKL („Facebook“ nuotr.)

„Neptūnas“ užregistravo naujoką (2)

01.31 13:56

Sezoną Ispanijoje pradėjęs Džiugas Slavinskas grįžo į Lietuvą ir dar šį sezoną gali debiutuoti „Betsafe–LKL“ čempionate. Klaipėdos „Neptūnas“ įregistravo 19-metį puolėją, jis turės dvigubą licenciją ir toliau galės atstovauti Klaipėdos „Neptūnui–Akvaservis“ NKL pirmenybėse.

Dž.Slavinskas vėl žais NKL (Fotodiena.lt)

Las Palmo klubą palikęs puolėjas grįžti į Klaipėdą

01.19 13:34

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ į savo gretas susigrąžino solidžiai praėjusį sezoną rungtyniavusį Džiugą Slavinską. Krepšininkas į uostamiestį grįžta iš Ispanijos, kur buvo sudaręs sutartį su Las Palmo „Gran Canaria“ antrąja komanda. 19-metis 202 cm ūgio D. Slavinskas praėjusį sezoną padėjo Klaipėdos komandai pasiekti ...

Dž.Slavinskas (per vidurį) lieja prakaitą Las Palmo ekipoje

Iš NKL – į Ispaniją: talentingas lietuvis pasirašė sutartį su „Gran Canaria“ ekipa (8)

08.28 13:01

Iki šiol visą karjerą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidęs Džiugas Slavinskas iškeliauja į Ispaniją ir ten kris legionieriaus duoną. Krepsinis.net žiniomis, 18 metų 203 cm ūgio puolėjas pasirašė trejų metų kontraktą su Las Palmo „Gran Canaria“ klubu.

U.Thomasas – gražiausio savaitės epizodo autorius

Gražiausią NKL savaitės epizodą sukūrė „Šilutės“ legionierius

01.18 16:31

„Šilutės“ komandos legionierius Ulyssesas Thomasas puikiai apskaičiavo laiką ir antrojo kėlinio pabaigoje po savo dėjimo viena ranka nepaliko šanso varžovams atakuoti krepšį, o šis epizodas pripažintas gražiausiu 14-ąją Mezon-NKL pirmenybių savaitę. Antroje vietoje liko Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ bokštas Ignas Ra...

Įdomus faktas

Iki II-ojo Pasaulinio karo natūralizacijos proceso lyderė buvo Lietuvos rinktinė: 1937 m. Europos pirmenybėse dalyvavo 3 „Amerikos lietuviai“ (F.Kriaučiūnas, P.Talzūnas, J.Žukas), 1939 m. – 5 (P.Lubinas, M.Ruzgys, V.Budriūnas, F.Kriaučiūnas, J.Jurgėla). Šiais laikais Nacionalinės komandos FIBA turnyruose gali registruoti tik 1 natūralizuotą krepšininką.