sikma

L.Sikma užfiksavo trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Po atliktos korekcijos – retas R.Giedraičio komandos draugo pasiekimas

06.16 13:37

Pirmadienį pergalingai atnaujinto Vokietijos čempionato B grupės varžybas baigė Berlyno ALBA (4/0) komanda su Roku Giedraičiu. Lietuvio atstovaujamas klubas dvikovos pabaigoje įrodė savo pranašumą ir 97:89 palaužė Liudvigsburgo MHP Riesen (3/1) krepšininkus.

L.Sikma lieka ALBA sudėtyje (Scanpix nuotr.)

ALBA pradeda ruoštis Eurolygai: išsaugojo vieną komandos lyderių (1)

06.12 14:21

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA ėmė ruoštis sugrįžimui į Eurolygos kovas.

A.Parachovskis užėmė penktąją vietą, o L.Sikma tapo naudingiausiu žaidėju (BNS nuotr.)

Europos taurės turo žaidėjas – „Rytą“ skandinęs aukštaūgis, penketuke – A.Parachovskis (1)

01.17 10:24

Europos taurės turnyro Top 16 etapo trečiojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Berlyno ALBA aukštaūgis Luke‘as Sikma.

Th.Walkupas rinkimuose užėmė trečiąją vietą (FIBA Europe nuotr.)

„Žalgirį“ dominantis amerikietis – trečias Vokietijos lygos MVP rinkimuose (52)

04.29 07:57

Vokietijos pirmenybėse paskelbtas naudingiausias sezono žaidėjas – juo tapo Berlyno ALBA aukštaūgis Luke‘as Sikma. Mariaus Grigonio komandos draugas surinko net 127 taškus ir taip gerokai aplenkė antroje vietoje likusį Gyseno „46ers“ aukštaūgį Johną Bryantą, surinkusį 55 taškus.