shurna

J.Shurnos sezonas baigėsi liūdnai

Po J.Mačiulio pražangos amerikiečiui lūžo ranka (7)

06.08 15:58

Valensijos „Valencia“ komandos legionieriui Johnui Shurnai šis sezonas jau baigtas ir galbūt jam teks praleisti ir kito pradžią. 26 metų 206 cm ūgio amerikietis skubėjo į greitą ataką ir jį sustabdė pražanga Jonas Mačiulis. Aukštaūgis nesėkmingai nusileido ant parketo ir susilaužė dešinę ranką.

Shurna Scanpix

Amerikietis J.Shurna siekia gauti Lietuvos pilietybę (44)

06.30 14:45

24 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) gimęs Johnas Shurna turi lietuviškų šaknų ir siekia gauti mūsų šalies piliečio pasą. Pasak „Gazzetta dello Sport“ žurnalisto, 206 cm ūgio krepšininkas yra arti to, kad gautų Lietuvos pilietybę. Kadangi J.Shurna nėra žaidęs jokioje kitoje vyrų rinktinėje, galėtų atstovauti mū...

Shurna_john_12

Strasbūro klubas sudarė sutartį su NBA neįsitvirtinusiu lietuvių kilmės puolėju (3)

11.20 09:21

Sezono pradžioje vienerių metų sutartį su Niujorko „Knicks“ klubu sudaręs, tačiau NBA taip ir neįsitvirtinęs 22 metų 205 cm ūgio lietuvių kilmės puolėjas Johnas Shurna keliasi į Prancūziją. Puolėjas pasirašė kontraktą su Strasbūro SIG klubu. Krepšininkas vasarą atstovavo Atlantos „Hawks“ klubui NBA Vasaros lygoje ...

Shurna_john_12

"Knicks" sudarė sutartį su lietuvių kilmės J.Shurna (9)

09.11 13:27

Niujorko "Knicks" klubas sudarė vienerių metų sutartį su 22 metų 205 cm ūgio lietuvių kilmės puolėju Johnu Shurna. Krepšininkas vasarą atstovavo Atlantos "Hawks" klubui NBA Vasaros lygoje ir per rungtynes pelnydavo po 3,8 taško, atkovodavo po 2 kamuolius bei atlikdavo po rezultatyvų perdavimą.

Įdomus faktas

1998 m. gruodį atrankos į EČ’99 etape Švedijos rinktinei pavyko nugalėti būsimus Europos čempionus Italijos krepšininkus, su Andrea Meneghinu ir Roberto Chiacigu priešakyje.