saprykinas

H.Saprykinas vėl žais NKL (Foto: NKL)

H.Saprykinas grįžta į NKL

07.29 11:58

Iš tolimosios Azijos į Kretingos komandos gretas persikelia Haroldas Saprykinas.

H.Saprykinas žais LKL (Foto: Linas Šilkaitis)

„Nevėžio“ komandoje – naujas veidas (1)

03.03 14:51

Kėdainių Nevėžio komanda sulaukė papildymo - iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atvyksta gynėjas Haroldas Saprykinas.

T.Pažėra keliasi į Mažeikių klubą (Dainius Lukšta, NKL)

„Ereliai“ pasikvietė tris iš Palangos išvykusius krepšininkus

12.27 13:50

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ prieš keletą dienų atsisveikinę su keturiais žaidėjais į komandą pasikvietė tris „Palangos“ ekipoje žaidusius krepšininkus: Nerijų Barauską, Tadą Pažėrą ir Haroldą Saprykiną. Nerijus Barauskas šiame sezone sužaidė 22 rungtynes.

T.Pažėra palieka Palangos klubą (Dainius Lukšta, NKL)

„Palangą“ paliko penki žaidėjai

12.27 11:30

Devynių pralaimėjimų seriją išgyvenanti „Palangos“ komandos vadovybė šventiniu laikotarpiu ėmėsi rimtų permainų. Klubas pranešė atsisveikinantis su net penkiais žaidėjais: Modestu Paulausku, Haroldu Saprykinu, Tadu Pažėra, Nerijumi Barausku ir Jonathanu Walteriu.

P.Petrilevičius gins Alytaus klubo garbę (Fotodiena.lt)

„Dzūkiją“ papildė kovingasis P.Petrilevičius (1)

08.24 15:01

Alytaus „Dzūkijos“ klubas pasirašė kontraktą su 26 metų 200 cm ūgio Pauliumi Petrilevičiumi. Kėdainiškis praėjusiame sezone gynė gimtojo miesto „Nevėžio“ garbę. Prieš tai jis savo sugebėjimus sėkmingai rodė Estijos Pernu „Parnu“ ekipoje. Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) aukštaūgis ant parketo praleisdavo po 22 minutes, ...

Šis startinis penketukas buvo istorinis

H.Saprykino ekipa įsirašė į NCAA istoriją išleisdama aukščiausią startinį penketuką (2)

12.19 20:32

Irvino „UC Anteaters“ (Kalifornijos valstija) universiteto komanda, kurios gretose žaidžia ir lietuvis Haroldas Saprykinas, įsirašė į NCAA istoriją. Šios ekipos treneris į aikštę išleido aukščiausią per visą istoriją starto penketuką, kuriame žemiausias krepšininkas buvo 203 cm ūgio Shawnas Ray‘us.

D.Sabonio komanda varžysis dėl NCAA nugalėtojų titulo (Scanpix nuotr.)

„Kovo beprotybėje“ varžysis trys lietuviai (2)

03.16 12:42

Nacionalinėje studentų asociacijoje (NCAA) kovo 19 dieną startuos „Kovo beprotybės“ mūšiai. Čia dalyvaus ir trys lietuviai. Į finalines NCAA kovas pateko 68 komandos, tarp kurių bus trys universitetai, turintys savo gretose po lietuvį: Gonzagos „Bulldogs“ su Domantu Saboniu, „UC Irvine Anteaters“ su Haroldu Saprykinu i...

Įdomus faktas

Buvęs Vokietijos rinktinės lyderis Henningas Harnischas atsisakė skristi į 1995 metų Europos čempionatą, nes tą vasarą turėjo stažuotis viename knygyne. Po dar trijų metų krepšininkas atsisakė pelningo kontrakto su Bolonijos „Kinder“ klubu, nes vietoj krepšinio karjeros pasirinko kultūros mokslo studijas universitete.