sanders

larry_sanders_14 Krepsinis.net

Už „žolės“ rūkymą suspenduotas „Bucks“ aukštaūgis tiki marihuanos gydomąja galia (4)

04.07 17:47

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) suspendavo Milvokio „Bucks“ aukštaūgį Larry Sandersą, kuris pažeidė lygos kovos su narkotikais programą.

sanders_rahim_13 Krepsinis.net

Būsimi „Žalgirio“ varžovai sudarė sutartį su gynėju iš JAV

07.17 12:16

Vienoje Eurolygos grupėje su Kauno „Žalgirio“ ekipa rungtyniausianti Bambergo „Brose Baskets“ ekipa sudarė sutartį su 24 metų 193 cm ūgio gynėju Rakimu Sandersu.

Sanders Larry 12 Krepsinis.net

Arbitrus viešai sukritikavęs L.Sandersas turės patuštinti piniginę

03.18 09:17

Dvejose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iš eilės iš aikštės išvytas, o po to dar viešai rungtynių arbitrus sukritikavęs Milvokio „Bucks“ komandos vidurio puolėjas Larry Sandersas turės patuštinti piniginę.

Sanders Larry 12 Krepsinis.net

„Bucks“ klubas kalbėsis su dviejuose mačuose iš eilės išvarytu L.Sandersu (2)

03.17 13:52

Milvokio „Bucks“ komandos vidurio puolėjas Larry Sandersas turi problemų su savitvarda. 24 metų krepšininkas dviejuose mačuose paeiliui buvo išvarytas iš aikštės. Ypač linksmu būdu jis aikštę paliko susitikime su Vašingtono „Wizards“.

Įdomus faktas

Rinktinės treniruotėje prieš 1996 m. Olimpiadą serbai Predragas Danilovičius ir Dejanas Kuturovičius įsivėlė į muštynes. Nors jas pradėjo P.Danilovičius, rinktinės stovyklą turėjo palikti D.Kutorovičius – mat išdrįso garsiajai serbų žvaigždei „duoti grąžos“.

Naujausios