Milano „AX Armani“
II kėlinys, 8 min.
42
:
22
Atsinaujins po sek
Miuncheno „Bayern“

papagiannis

A.Gudaitis pateko į naudingiausių trejetuką (Scanpix nuotr.)

Eurolygos turo naudingiausių žaidėjų penketuke – A.Gudaitis (1)

01.14 09:50

Eurolygos devynioliktojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Nemanja Nedovičius.

Th.Maledonas yra rezultatyviausias U22 žaidėjas (Scanpix nuotr.)

Šio sezono Eurolygoje – išsiskiriančių talentų stygius ir menkas pasitikėjimas jaunimu (6)

12.12 15:20

Eurolyga kasmet atrodo vis stiprėjanti, komandos leidžia sau įsigyti vis geresnius žaidėjus, o tai automatiškai lemia, kad imama vis mažiau pasitikėti jaunimu.

Š.Jasikevičiui teko sveikinti N.Calathesą su pergale (BNS nuotr.)

„Žalgiris“ – „Panathinaikos“: pirmos mačo dalies problemos, nepasiteisinusi rizika ir ketvirtojo kėlinio renesansas (5)

11.20 10:39

Kauno Žalgirio komanda Eurolygoje patyrė jau šeštąją nesėkmę, kai 85:86 nusileido Atėnų Panathinaikos krepšininkams. Portalas Krepsinis.net pateikia įdomiausius mačo akcentus.

G.Papagiannis liks Portlande (Scanpix nuotr.)

Graikas iki sezono pabaigos lieka Portlande

03.18 11:46

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Portlando „Trail Blazers“ ekipa nusprendė iki sezono pabaigos pratęsti kontraktą su Georgiosu Papagianniu. Prieš tai jis buvo pasirašęs trumpalaikę 10 dienų sutartį ir į Portlandą atvyko atleistas iš Sakramento „Kings“. Portlande graikas dar nesužaidė nė mačo, o „Kings“ gretose ...

G.Papagiannis paliko labai gerą įspūdį V.Divacui (Scanpix nuotr.)

V.Divacas žada iš pašaipiai sutikto G.Papagiannio padaryti NBA žvaigždę (3)

06.24 17:01

Sakramento „Kings“ ekipa visus nustebino, kai 13-uoju šaukimu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje pasirinko Georgiosą Papagiannį. Dar vienas vidurio puolėjas komandoje buvo sutiktas pašaipiai tiek žiniasklaidos, tiek „Kings“ lyderio DeMarcuso Cousinso, kuris „Twitter“ parašė: „Dieve, suteik man jėg...

Įdomus faktas

1999/00 m. sezone italų puolėjas Riccardo Pittis susidūrė su rimta liga – kai tik iškeldavo ranką su kamuoliu ruošdamasis mesti į krepšį, jo pirštai staiga susilenkdavo. Liga progresavo ir atrodė, kad krepšininko karjera pakibo ant plauko. Tačiau per tris vasaros mėnesius R.Pittis padarė neįmanomą dalyką – sugebėjo įvaldyti metimą kaire ranką. Pirmosiose sezono rungtynėse italas pelnė 27 taškus, kaire ranka pataikydamas 13 iš 17 metimų, o viso sezono taškų vidurkis padidėjo nuo 9.4 iki 13.6, pataikymas – nuo 58 proc. iki 67 proc.