orange

R.Ivanauskas buvo puikus (Scanpix nuotr.)

R.Ivanauskas galingai pradėjo paskutinį sezoną NCAA, L.Kišūnas pelnė didesnę rolę Stanforde (5)

11.07 20:27

Pergalingai naująjį Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) sezoną pradėjo Kolgeito universiteto Raiders (1/0) ekipa, 80:75 (41:32, 39:43) palaužusi Niudžersio Technologijos instituto Highlanders (0/1).

Z.Williamsonas buvo sunkiai sustabdomas, bet praleido progą išplėšti pergalę (Scanpix nuotr.)

Dviejų būsimų NBA žvaigždžių siautulys neišgelbėjo Djuko universiteto nuo antrojo pralaimėjimo (5)

01.15 12:27

Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) tvarkaraštis sutapo taip, kad pirmojo diviziono lietuviams išpuolė laisva diena. Vis dėlto dėmesį derėtų atkreipti į kitą mačą.

Vilanovos komanda šventė triuškinančią pergalę (Scanpix nuotr.)

NCAA pusfinalyje – naujas pirmenybių rekordas

04.03 12:32

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) įvyko pusfinalių kovos. Pirmajame susitikime Vilanovos „Wildcats“ komanda 95:51 (42:28, 53:23) sutriuškino Oklahomos „Sooners“ krepšininkus ir taip pasiekė lygos rekordą. Pergalė 44 taškų persvara – didžiausia NCAA finalinio ketverto istorijoje.

D.Sabonio sezonas baigėsi (Scanpix)

D.Sabonis neištempė savo universiteto į „Kovo beprotybės“ ketvirtfinalį (21)

03.26 08:12

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, tačiau Gonzagos „Bulldogs“ krepšininkai Čikagoje rezultatu 60:63 (29:28, 31:35) turėjo pripažinti Sirakūzų „Orange“ pranašumą ir pasitraukti iš tolimesnės kovos „Kovo beprotybėje“.

Įdomus faktas

Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.