oliveris

V.Carteris žaidžia paskutinį karjeros sezoną (Scanpix nuotr.)

40-ies ir dar turi parako: geriausių pasaulio „senukų“ dešimtukas (17)

02.05 12:22

Kasmet pasibaigus sezonui išgirstame apie vieno ar kito krepšininko pasitraukimą iš krepšinio. Dažnas atvejis, kai žaidėjai kabina sportbačius dėl solidaus šiam sportui amžiaus, rečiau pasitaikantis - traumos.

A.Oliveris tapo vyriausiu žaidėju, pelniusiu taškus turnyre

„Gran Canaria“ veteranas įsirašė į Eurolygos istoriją (5)

10.12 21:16

Las Palmo „Gran Canaria“ komandos gynėjas Albertas Oliveris įsirašė į Eurolygos istoriją kaip vyriausias žaidėjas, pelnęs pirmuosius taškus šiame turnyre. Ispanui yra 40 metų ir 4 mėnesiai. Iki tol vyriausias, įmetęs debiutinius taškus, buvo Denisas Marconato, kuris tai padarė būdamas 40 metų ir 2 mėnesių.

A.Oliveris išbandys jėgas Eurolygoje

„Gran Canaria“ išsaugojo 40-metį ispaną

07.04 14:29

Eurolygoje žaisianti Las Palmo „Gran Canaria“ dar vieneriems metams pratęsė sutartį su Albertu Oliveriu. 40-metis 188 cm ūgio ispanas šioje komandoje žaidžia nuo 2013 metų ir vis dar yra naudingas bei reikalingas rotacijos krepšininkas. Prabėgusiame Europos taurės sezone jis per 17 minučių įmesdavo 5,7 taško, atkovodav...

A.Oliveris žais rinktinėje sulaukęs 39-erių („Facebook“ nuotr.)

Vyriausi Pasaulio taurės atrankos žaidėjai: Kšištofas nebus rekordininkas (5)

11.21 15:52

Pasaulio taurės Europos zonos atrankos pirmajame „lange“ išvysime ant parketo nemažai patyrusių žaidėjų. Lietuvos rinktinėje rungtyniaus 38-erių Kšištofas Lavrinovičius, bet ne jis bus vyriausiasis krepšininkas Europos regiono kvalifikacijoje – toks statusas atitenka Albertui Oliveriui.

barlow_david_12 Krepsinis.net

Lenkijos čempionus papildė Australijos rinktinės narys ir amerikietis gynėjas

08.09 16:04

Debiutui Eurolygoje besirengianti Zielonos Goros „Stelmet“ komanda, kurios garbę gina Mantas Česnauskis, pasirašė sutartis su Davidu Barlow ir Adrianu Oliveriu.

Įdomus faktas

Ramūnas Šiškauskas vaikystėje lankė bokso treniruotes.