ohayon

ohayon_yogev_12

Y.Ohayonas sudarė naują sutartį su "Maccabi" ekipa

09.22 19:05

FIBA pripažinus, jog Yogevo Ohayono ir Tel Avivo "Maccabi" klubo kontraktas galioja ir krepšininkas negali išvykti į kitą ekipą, abi pusės nusprendė sudaryti naują sutartį. Skelbiama, jog 25 metų 189 cm ūgio gynėjas ir toliau vilkės Izraelio čempionų marškinėlius.

ohayon_yogev_12

FIBA teismas nusprendė: Y.Ohayonas - vis dar "Maccabi" narys

09.18 10:35

Simo Jasaičio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubo kontraktas su izraeliečiu Yogevu Ohayonu oficialiai neįsigaliojo - FIBA teismas pripažino, kad gynėjas vis dar Tel Avivo "Maccabi" narys. Sąmyšis kilo po to, kai "Lokomotiv-Kuban" neva sumokėjo pagal Y.Ohayono sutartį su "Maccabi" numatytą išpirką ir sudarė 750 tūks...

ohayon_yogev_12

Y.Ohayonas keliasi į Krasnodarą (2)

06.22 22:32

Praėjusį sezoną Tel Avivo "Maccabi" ekipos marškinėlius praėjusį sezoną vilkėjęs 25 metų 189 cm ūgio Yogevas Ohayonas keliasi  į Rusiją. Gynėjas sudarė sutartį su Krasnodaro "Lokomotiv" klubu. Skelbiama, jog rusai už krepšininką, kuriuo domėjosi Malagos "Unicaja" ir Atėnų "Pahathinaikos" komandos, sumokėjo 15...

ohayon_yogev_12

"Unicaja" bandys pasikviesti į komanda Y.Ohayoną (4)

05.30 11:12

Su naujuoju vyr. treneriu Jasminu Repeša sutarusiai Malagos "Unicaja" ekipai niekaip nepavyksta sustiprinti gynėjų grandies. Vos devintąją vietą Ispanijos čempionate užėmusi ekipa bandė pasikviesti Roko-Leni Ukičių, tačiau krepšininko vieno milijono eurų per metus kontraktas pasirodė per didelis Malagos komandai.

Įdomus faktas

Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.