norkus

L.Lučinskas pademonstravo savo šuolio sugebėjimus (E.Šemioto nuotr.)

Klaipėdos atstovai „TonyBet NKL DUNK“ konkurse: D.Norkus prieš L.Lučinską

12.05 10:31

Dvyliktoji „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pora – Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos žaidėjai. Uostamiesčio ekipa į pirmąjį konkurso etapą delegavo puolėjus Donatą Norkų (196 cm) ir Lauryną Lučinską (201 cm). Bendraklubiai savo dėjimais pabandys iškovoti krepšinio mėgėjų simpatijas ir taip prasibrauti į antrąjį eta...

L.Lučinskas pratęs karjerą Klaipėdoje (Sauliaus Čirbos nuotr.)

D.Norkus ir L.Lučinskas lieka „Naftos-Universiteto“ komandoje

08.28 17:55

Du svarbūs „Naftos-Universiteto“ komandos nariai toliau atstovaus Klaipėdos komandai. Pajūrio ekipa savo sudėtyje išsaugojo puolėjus Donatą Norkų ir Lauryną Lučinską. 2014–2015 metų sezonas NKL pirmenybės 24 metų D.Norkui bus penktasis. Praėjusiame sezone 196 cm ūgio lengvojo krašto puolėjas Klaipėdos komandoje su...

Donatas Norkus Organizatorių nuotr.

Naudingiausias NKL savaitės žaidėjas D.Norkus: nenustebčiau, jei patektume ir į finalinį ketvertą

02.13 22:42

Šį sezoną banguojantis Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komandos žaidimas praėjusį savaitgalį ekipos fanams suteikė naujų vilčių prieš netrukus prasidėsiančias NKL atkrintamąsias varžybas.

norkus Organizatorių nuotr.

Geriausiu NKL savaitės krepšininku pripažintas klaipėdietis D.Norkus (1)

02.10 11:38

Iki Nacionalinės krepšinio lygos reguliariojo sezono pabaigos likus dviems turams Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ užsitikrino vietą atkrintamosiose rungtynėse.

Įdomus faktas

1937 m. vasaro mėn. buvo sudaryta Lietuvos rinktinė, kurios treneriu paskirtas jau anksčiau į Lietuvą iš JAV atvykęs... teniso treneris J.Žukas, neblogai pats žaidęs krepšinį. Balandį, kai į Lietuvą atvyko kiti du amerikos lietuviai F.Kriaučiūnas ir P.Talzūnas, pagrindinio trenerio ir kapitono pareigos buvo patikėtos F.Kriaučiūnui, kuris gegužę ir nuvedė Lietuvą link pirmojo Europos čempionų titulo.