nicholas

R.Nicholas karjerą tęs Ispanijos antroje lygoje (Fotodiena.lt)

„Dzūkijoje“ žaidęs amerikietis tapo T.Sabonio komandos draugu

07.27 14:30

Dalį praėjusio sezono Alytaus „Dzūkijos“ komandoje žaidęs 23 metų 201 cm ūgio Ryanas Nicholas keliasi į Ispaniją. Paskelbta, kad puolėjas pasirašė vienerių metų sutartį su Ispanijos antrosios lygos Maljorkos „Air Europa Palma“ ekipa, kurioje nuo kito sezono žais ir Tautvydas Sabonis.

nicholas drew 09 Krepsinis.net

D.Nicholas paskelbė apie karjeros pabaigą (3)

07.14 16:15

Ilgametis Eurolygos žaidėjas Drew Nicholas paskelbė, kad baigia profesionalo karjerą. Amerikietis trauktis nusprendė būdamas 32-ejų.

nicholas drew 09

"Panathinaikos" veikiausiai susigrąžins senbuvį, bet praras vietinį žaidėją (1)

06.20 11:02

Atėnų "Panathinaikos" klubas toliau ieško kelių, kaip sustiprinti komandą. Graikijos vicečempionai ketina susigrąžinti buvusį žaidėją, bet taip pat veikiausiai praras vietinį krepšininką. Pranešama, kad į Atėnus po metų pertraukos gali sugrįžti Drew Nicholas. Apie tai pranešė klubo savininkams priklausantis laikraštis.

nicholas drew 09

"Maccabi" bando įsigyti D.Nicholasą, Sh.Jamesą gali pakeisti D.Fischeris (1)

06.09 12:31

Tel Avivo "Maccabi" ekipos vyriausiasis treneris Davidas Blattas paprašė klubo vadovų vietoje išvykstančio Keitho Langfordo įsigyti šiuo metu Milano "Emporio Armani" marškinėlius vilkinti Drew Nicholasą.  Amerikietis gynėjas treneriui yra puikiai pažįstamas, nes žaidė jo treniruojamose Trevizo "Benetton" ...

nicholas drew 09

"Emporio Armani" nutraukė sutarį su D.Nicholu (5)

02.22 09:27

Milano "Emporio Armani" paskelbė, kad nutraukė kontraktą su 30 metų 193 cm ūgio Drew Nicholu. Amerikietis į Italijos komandą atvyko praėjusią vasarą, tačiau visą sezoną rungtyniavo blankiai, o atvykus J.R. Bremeriui nuspręsta atsisakyti snaiperio paslaugų.

Įdomus faktas

1996 m. laimėjęs Olimpinę bronzą ir išrinktas geriausiu Europos krepšininku Artūras Karnišovas, Lietuvos rinktinėje vykstant trenerių ir kartų kaitai, sakė, jog “dabar medalius lietuviams teks ilgam pamiršti”. Tam tikra prasme A.Karnišovas buvo teisus: nuo šių ištartų žodžių iki tol, kol rinktinėje žaidė A.Karnišovas – Lietuva nelaimėjo nieko (nesėkmingi 1997 ir 1999 m. Europos ir 1998 m. Pasaulio čempionatai). “Karnio prakeiksmą” panaikino tik paties A.Karnišovo pasitrukimas iš rinktinės prieš 2000 m. Olimpiadą Sidnėjuje, kur lietuviai iškovojo dar vieną bronzą.