naujokas

J.Morantas demonstravo solidžią statistiką (Scanpix nuotr.)

Geriausio NBA naujoko rinkimai: J.Morantas – vienareikšmis lyderis

03.24 20:23

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas vargu, ar tęsis, tačiau ESPN atliko apklausą, kurioje buvo išskirti geriausi metų naujokai.

D.Adomaičio auklėtinių gretas papildys dar vienas žaidėjas (BNS nuotr.)

„Rytas“ ieško dar vieno žaidėjo (89)

11.08 17:10

Vilniaus „Ryto“ komandoje turėtume pamatyti dar vieną naujoką. Vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis feisbuke patvirtino, kad klubas dairosi aukštaūgio. Sostinės ekipa ketvirtadienį įsigijo įžaidėją Roko Stipčevičių, kuris atakų organizatoriaus role dalinsis su Chrisu Krameriu.

N.Stausko žodžiai sukėlė aistrų bangą (Scanpix nuotr.)

Save „baltuoju naujoku“ pavadinęs N.Stauskas sulaukė neigiamos visuomenės reakcijos (7)

10.09 11:53

Po draugiškų rungtynių su Toronto „Raptors“ ekipa nekaltą frazę pasakęs lietuvių kilmės Sakramento „Kings“ komandos naujokas Nikas Stauskas sukėlė nemažai aistrų. „Aš suprantu, kad esu naujokas ir dar baltasis, todėl varžovai stengsis per mane dėti į krepšį.

Įdomus faktas

Bosnijos krepšininkai rizikavo savo gyvybėmis, kad galėtų žaisti 1993 m. Europos pirmenybėse. Dauguma jų buvo fronto linijoje ir gynė Sarajevą nuo serbų išpuolių. Ankstų balandžio 1-osios rytą 7-ni Bosnijos krepšininkai išsiruošė prasmukti pro serbų snaiperių apsuptį. Tik su drabužiais, kuriuos turėjo ant savęs ir nedideliais sportiniais krepšiais, krepšininkai 3 kilometrus šliaužė per plynę bei medžių saleles, kol pasiekė bosnių kontroliuojamą Hrasnicos kaimą. Iš ten keliavo per kalnus į Pazaričo kaimą, kur krepšininkų laukė autobusas, per Kroatiją nugabenęs juos į Italiją. Tą rytą, kai 7-ni Bosnijos krepšininkai ištrūko į laisvę, žuvo kiti 9-ni bosniai, bandę parsiveržti pro serbų snaiperius.