nalga

M.Palacio sostinėje tikrai nesužibėjo (BNS nuotr.)

„Top 10“: blogiausi „Ryto“ legionieriai, rungtyniavę klube per pastarąjį dešimtmetį (19)

04.15 16:34

Vilniaus Ryto komanda neatsiliejama nuo itin sėkmingų legionierių kaip Chuckas Eidsonas ar Hollisas Price‘as, bet per pastarąjį dešimtmetį klubas rinkosi ir ne pačius geriausius atvykėlius. Apie blogiausius užsieniečius, žaidusius nuo 2010 metų iki dabar, Krepsinis.net parengtame straipsnyje, kuriame minimas Lietuvos ryto pavadinimas, kadangi visi žaidėjai tuomet gynė būtent taip besivadinusio klubo garbę.

Šiems žaidėjams Lietuvoje iki galo atsiskleisti nepavyko (Fotodiena.lt)

Lietuvoje neįsitvirtinę legionieriai: kodėl užsienio žaidėjams kartais tampa per sudėtinga atsiskleisti mūsų šalyje? (17)

03.07 07:00

Kiekvieną vasarą krepšinio klubai leidžiasi į medžioklę: laisvųjų agentų rinkoje jie tyko legionierių, kurie galėtų sustiprinti komandos pajėgas. Tik ši medžioklė sėkminga būna ne visada ir kartais grobis pasirodo esantis visai ne toks, kokio buvo tikėtasi.

A.Glyniadakis praėjusį sezoną „Lietuvos ryte“ sužibėti nesugebėjo (Fotodiena.lt)

„Lietuvos ryto“ vidurio puolėjų „prakeikimas“: nuo C.Nalgos, P.Samardžiskio iki... (35)

03.02 11:00

Pastaraisiais metais Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje žaidžiantys legionieriai vidurio puolėjai vis tapdavo pajuokos objektais dėl savo prasto pasirodymo.

Cemalas Nalga keičia komandą (Krepšinio širdis nuotr.)

„Neptūno“ varžovų priekinę liniją sustiprino buvęs „Lietuvos ryto“ aukštaūgis (3)

12.25 18:38

Kadaise Vilniaus „Lietuvos ryte“ rungtyniavęs Cemalas Nalga keliasi iš vienos Turkijos komandos į kitą. 27 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas apsivilks Izmiro „Pinar Karsiyaka“ marškinėlius. Aukštaūgis nuo praėjusių metų rudens atstovavo Ankaros „Turk Telekom“ komandai.

Cemal Nalga, Karlo Vragovic Tomas Tumalovičius, Krepšinio širdis

Buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius sudarys „centrų“ tandemą su buvusiu žalgiriečiu (7)

07.26 13:39

Ankaros „Turk Telekom“ klubas paskelbė, kad dar vienam sezonui pratęsė sutartį su vidurio puolėju Cemaliu Nalga. 2010–2011 metų sezone Vilniaus „Lietuvos ryte“ žaidęs 26 metų 208 cm ūgio turkas sudarys tandemą su neseniai kontraktą pasirašiusiu buvusiu žalgiriečiu Milovanu Rakovičiumi.

nalga cemal 10 Krepsinis.net

Sutrumpėjo Turkijos rinktinės kandidatų sąrašas (4)

07.29 20:13

Turkijos rinktinės vyriausiasis treneris Bogdanas Tanjevičius pranešė, kad Europos čempionate Slovėnijoje tikrai nežais Ilkanas Karamanas ir Cemalis Nalga.

el amin khalid 10

Buvę „Lietuvos ryto“ musulmonai: liberalūs, šnairuodavę į virėjus, karpę rankšluoščius ir skutę galvas (37)

02.02 16:35

Dienraštis „Lietuvos rytas“ šeštadienio numeryje pateikė įdomių detalių apie buvusius komandos narius Khalidą El-Aminą, Kenaną Bajramovičių ir Cemalį Nalgą, kurie buvo musulmonai. Ši tema paliesta dėl Ibrahimo Jaabero sprendimo dėl religinių priežasčių palikti Kauno „Žalgirį“.

nalga cemal 10

Buvęs „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas sustiprino „Bešiktaš“ gretas (6)

12.06 22:58

Vietą Eurolygos „Top 16“ varžybose užsitikrinusi Stambulo „Bešiktaš“ komanda stiprina priekinę liniją pasirašydama sutartį su Cemaliu Nalga. 25 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas prie ekipos prisijungs savaitgalį ir debiutuoti turėtų kitos savaitės Eurolygos dvikovoje su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Krepsinis.

bajramovic kenan 10

Du buvę "Lietuvos ryto" legionieriai Turkijos taurės finale turėjo pripažinti "Bešiktaš" žvaigždžių pranašumą (6)

02.19 12:20

Turkijos taurė - Stambulo "Bešiktaš" klubo rankose. Ne vieną garsų žaidėją prisiviliojusi "Bešiktaš" ekipa turnyro finale 78:74 (20:18, 15:24, 23:15, 20:17) pranoko Bandirmos "Banvit" komandą, kuriai atstovauja du buvę Vilniaus "Lietuvos ryto" legionieriai Kenanas Bajramovičius ir Cemalis Nalga.

Įdomus faktas

Prancūzo Tariqo Abdul-Wahado tėvui Lucui Saint-Jeanui priklauso futbolo komanda „FC Guyane“, įsikūrusi Paryžiaus priemiestyje.