minard

minard ricky 09

R.Minardas papildė „Bešiktaš“ komandą (2)

02.21 09:51

Eurolygos „Top 16“ etape pergalių kol kas neiškovojusi ir paskutinę vietą E grupėje užimanti Stambulo „Bešiktaš“ komanda sulaukė pastiprinimo. Oficialiai paskelbta, jog klubas pasirašė sutartį su 30 metų 198 cm ūgio gynėju Ricky Minardu.

minard ricky 09

"Azovmaš" klubą palikęs R.Minardas keliasi į Italiją

02.18 08:00

Su Gintaru Krapiku į konfliktą įsivėlęs ir iš Mariupolio "Azovmaš" komandos atleistas Ricky Minardas keliasi į Italiją. 29 metų 194 cm ūgio amerikietis sudarė sutartį su Italijos čempionato autsaidere Kazale Monferato "Novipiu Casale" ekipa.

krapikas gintaras 09

G.Krapikas su "Azovmaš" komanda atsisveikino įsiveldamas į konfliktą su R.Minardu (13)video

02.09 14:35

Ukrainos žiniasklaida praneša, kad Gintaras Krapikas iš Mariupolio "Azovmaš" ekipos vyriausiojo trenerio pareigų atleistas ne tik dėl prastų komandos rezultatų, bet ir dėl konflikto su žaidėju paskutiniajame mače. Šalies taurės turnyro ketvirtfinalio antroji dvikova artėjo link pabaigos, kai gynyboje Ricky Minard...

Įdomus faktas

Arvydas Sabonis prieš 1995 m. Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynes persirengimo kambaryje užbosijo: “Neduokdie prakišim, namie mūsų laukia kibirai mėšlo.” Sabo nuogastavimai nepasitvirtino. Sidabro medalius Atėnuose iškovojusiai rinktinei Lietuvoje buvo surengtos įspūdingos sutiktutvės Vilniaus “Žalgirio” stadione ir Kauno Rotušės aikštėje.