milano

K.Tarčewskis paliks Milaną

K.Tarčewskio nebėra „AX Armani“ planuose – sutartis bus nutraukta (3)

06.16 16:35

Milano AX Armani komanda galėjo pratęsti bendradarbiavimą su Kalebu Tarčewskiu dar dvejiems metams, tačiau to nedarys.

Luisas Scola sieks pirmojo Eurolygos titulo (FIBA nuotr.)

Į Eurolygą grįžtančio L.Scolos karjeros vingiai: pergalės su rinktine, pripažinimas už Atlanto ir dešimtmetis „Baskonia“ klube

09.30 16:59

 Į Eurolygą sugrįžtantis 39-erių argentinietis į Senąjį žemyną parvyksta po 12 metų pertraukos. Pastarąjį kartą argentinietis Europoje rungtyniavo 2007 metais, kai gynė tuometinio Vitorijos „Tau Ceramika“ klubo garbę.

A.Gudaitis sveiksta sparčiai (BNS nuotr.)

„AX Armani“ džiūgauja dėl A.Gudaičio reabilitacijos (4)

06.26 16:24

Artūras Gudaitis išgyveno nelengvus penkis mėnesius, tačiau per juos spėjo sparčiai atsigauti po kryžminių kelio raiščių traumos.

M.Kuzminskas žaidė trumpai

Tragiškai pratęsimą sužaidusi „AX Armani“ turi problemų – atsidūrė ant prarajos pusfinalyje (25)

05.31 23:59

Milano AX Armani komanda stipriai stringa Italijos pirmenybių pusfinalyje, kur serijoje iki trijų pergalių klupo jau antrąsyk.

L.Kleiza apgailestavo, kad karjerą teko baigti taip anksti

„MISsMATCH“ su L.Kleiza: mačas, kurį norėtųsi peržaisti, drebančios C.Anthony rankos, kritika ir skaudi karjeros pabaiga (25)

12.24 06:10

Krepsinis.net portalo eteryje – trečioji ir kiek rimtesnė „MISsMATCH“ laida, kurioje – Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Linas Kleiza.

dunston_bryant_13 Krepsinis.net

„Emporio Armani“ akiratyje atsidūrė B.Dunstonas (2)

07.06 17:38

Milano „Emporio Armani“ ekipa formuoja kito sezono sudėtį ir nori papildyti komandą sunkiojo krašto arba vidurio puolėju. Vienas iš kandidatų apsivilkti Milano klubo marškinėlius yra Bryantas Dunstonas.

Įdomus faktas

Ruso Andrejaus Kirilenko žmona Marina 2002 m. išleido savo debiutinį albumą. Pats Andrejus nusifilmavo titulinės dainos video klipe.