mcgrath

McGrath Donnie 12 Krepsinis.net

Tarp gražiausių VTB lygos savaitės epizodų – V.Šarakausko dėjimas ir pergalę atnešęs metimas į „Lietuvos ryto“ krepšį (1)

02.06 21:44

VTB Vieningosios lygos organizatoriai paskelbė gražiausių praėjusios savaitės epizodų penketuką, kuriame yra ir lietuviškų akcentų.

McGrath Donnie 12 Krepsinis.net

Buvęs žalgirietis sudarė sutartį su finansinių sunkumų kamuojamu „Spartak“ (4)

09.05 10:38

Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ gretose rungtyniavęs Donnie McGrathas keliasi į Rusiją. 28-erių metų 193 cm ūgio gynėjas sukirto rankomis su Sankt Peterburgo „Spartak“.

donnie_mcgrath

D.McGrathas oficialiai tapo „Žalgirio“ žaidėju (41)

02.20 12:35

Donnie McGrathas oficialiai tapo Kauno „Žalgirio“ komandos nariu. Šiandien ryte Lietuvos čempionų klubas pagaliau sulaukė paleidžiamojo rašto iš Graikijos.

donnie_mcgrath

D.McGrathas paliko PAOK klubą, graikai kreipėsi į FIBA (18)

02.11 17:05

Gynėjas Donnie McGrathas pirmadienį atsisveikino su komandos draugais Salonikų PAOK ekipoje ir yra pasirengęs persikelti į Kauno „Žalgirio“ klubą.

donnie_mcgrath

Į „Žalgirį“ norintis atvykti D.McGrathas: tai mano didžioji galimybė (28)

02.10 15:19

Su Kauno „Žalgirio“ klubu siejamas gynėjas amerikietis Donnie McGrathas teigia, jog jam nėra svarbi kauniečių ekipos finansinė padėtis ir jį vilioja galimybė žaisti Eurolygoje.

Įdomus faktas

Prancūzo Tariqo Abdul-Wahado vardas „Tariq“ reiškia „rytinė žvaigždė“, pavardė „Abdul-Wahad“ – „vienintelio Dievo tarnas“.