matthews

W.Matthewsas užima svarbią vietą Portlando komandoje (Scanpix)

„Cavaliers“ domisi W.Matthewsu, „Clippers“ turėtų asisveikinti su J.Crawfordu (3)

12.17 13:18

Įsibėgėjančiame sezone Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos išsiaiškino savo minusus ir pradėjo ieškoti pastiprinimo. Klivlendo „Cavaliers“ vadovai komandos sudėtyje norėtų matyti Portlando „Trail Blazers“ gynėją Wesley Matthewsą, tačiau pastarojo klubas nelinkęs derėtis dėl mainų.

kelvin_matthews_13 Krepsinis.net

Gražiausių LKL savaitės epizodų penketuke – du K.Sheardo ir A.Matthewso „alley-oopai“

04.02 21:10

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) organizatoriai gerbėjams paruošė penkis gražiausius praėjusios turnyro savaitės epizodus. Kaip įprasta, šiame rinkinyje dominuoja krepšininkų dėjimai.

darius_griskenas_13 Krepsinis.net

LKL savaitės epizodu tapo D.Griškėno metimas iš aikštės vidurio

03.03 15:34

Gražiausiu praėjusio savaitės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) epizodu tapo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos kapitono Dariaus Griškėno metimas iš aikštės vidurio į Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos krepšį.

arvydas_siksnius_13 Krepsinis.net

Tarp gražiausių LKL savaitės epizodų – įspūdingi A.Šikšniaus bei A.Matthewso dėjimai ir „slaptas“ D.Pakamanio perdavimas (3)

10.29 18:03

Gražiausių praėjusios savaitės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) epizodų penketuke netrūko ne tik efektingų dėjimų, bet ir galingų blokų varžovams bei gražių perdavimų.

a.j_matthews_13 Krepsinis.net

Komplektuoti komandą „Juventus“ klubas baigė pasikviesdamas aukštaūgį iš JAV (15)

08.18 13:47

Utenos „Juventus“ klubas baigė komandos komplektavimo darbus. Paskutiniuoju uteniškių pirkiniu tapo 24 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas A.J.Matthewsas.

Įdomus faktas

Ukrainietis Aleksandras Volkovas profesionalo karjerą baigė būdamas 31-erių dėl labai sunkios traumos: stuburo išvarža ir vieno stuburo slankstelio įskilimas. Gydytojai prognozavo, kad krepšininkas gyvenimą tęs tik invalido vėžimėlyje.