lonzo

K.Leonardas buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas (Scanpix nuotr.)

„Clippers“ taškų lenktynėse palaužė „Pelicans“ krepšininkus (5)

Vakar 08:40

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo Clippers (30/13) ekipa, kuri išvykoje 133:130 (33:35, 39:45, 30:30, 31:20) palaužė Naujojo Orleano Pelicans (16/27) krepšininkus.

Lo.Ballas vasarą persikėlė į „Pelicans“ (Scanpix nuotr.)

La.Ballas keičia plokštelę: LiAngelo ir Lonzo kartu žais „Pelicans“ ekipoje (3)

Vakar 12:15

LaVaras Ballas kaip užsuktas daug metų kartojo, kad jo trys sūnus žais Los Andželo Lakers komandoje.

Lo.Ballas sulaukė tėvo skaudžių žodžių (Scanpix nuotr.)

„BBB“ pavadinimą pakeisti pasiūlęs Lo.Ballas sulaukė LaVaro kirčio (9)

Vakar 08:28

Naujojo Orleano Pelicans gynėjas Lonzo Ballas apsižodžiavo su savo tėtušiu LaVaru, o šio pyktį sukėlė sūnaus pasakymas apie prekinį ženklą.

Lonzo Ballas gali būti išmainytas (Scanpix nuotr.)

LaVaras vėl priminė apie save: LeBronas be Lonzo nelaimės žiedo su „Lakers“ (6)

Vakar 20:18

LaVaras Ballas sugrįžimo su aštriai pasisakymai ir vėl prabilo apie savo sūnaus Lonzo įtaką Los Andželo Lakers komandai. Pasak jo, be Lonzo klubas nelaimės čempionato.

Lonzo Ballo tėvas dėl traumų kaltino trenerį (Scanpix nuotr.)

LaVaro skambios frazės toliau liejasi laisvai: dėl Lonzo traumų kaltina trenerį (5)

Vakar 18:45

Lonzo Ballas šį sezoną buvo priverstas dėl traumų praleisti 30 rungtynių, o jo tėvas LaVaras nepraleido progos kaltės dėl to suversti Los Andželo „Lakers“ fizinio rengimo treneriui Gunnarui Petersonui. „Tikiuosi, kad kitą sezoną Lonzo bus dvigubai geresnis ir sveikesnis nei šį.

Agentai siūlo įsigyti du brolius Ballus („Facebook“ nuotr.)

Iš L.Ballo agento – pasiūlymas „Lietkabeliui“ įsigyti abu brolius Ballus (43)

Vakar 16:29

LaVaras Ballas nusprendė, kad jo sūnūs 16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo turėtų palikti Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) ir paragauti legionieriaus duonos.

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.