logotipas

„Nevėžis“ sezoną pasitiks kitoks (BNS nuotr.)

„Nevėžis“ sezoną pasitiks atnaujintomis spalvomis (4)

07.02 20:41

Kėdainių Nevėžis artėjantį Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezoną pasitiks atnaujintu įvaizdžiu - komandos logotipas pakeistas neatpažįstamai.

Taip atrodys naujasis logotipas

„Šiauliai“ pristatė naująjį logotipą (21)

08.19 16:23

Ketvirtį amžiaus skaičiuojantis Šiaulių krepšinio klubas šią sukaktį pažymi pristatydamas atnaujintą logotipą.

Naujas klubo logotipas

„Neptūnas“ pristatė jubiliejinį logotipą (2)

08.15 18:00

Šiandien startuoja Klaipėdos Neptūno pasiruošimas sezonui, kuris yra jubiliejinis - 55-asis. Šia proga buvo pakeistas ir uostamiesčio ekipos logotipas.

Prienų klubas turi naują logotipą

Prienų klubas pristatė naują logotipą ir pavadinimą (27)

08.08 11:12

Prienų krepšinio klubas pristatė naują generalinį rėmėją. Juo tapo bendrovė Tete-a-Tete kazino ir jos valdomas internetinių lošimų prekės ženklas CBet, kurios vardu ir vadinsis komanda artėjančiame Lietuvos krepšinio lygos sezone.

Utenos klubas prieš artėjantį sezoną atsinaujino (BNS nuotr.)

Jubiliejų švęsiantis „Juventus“ klubas pristatė naują logotipą (13)

06.18 11:02

Metų pabaigoje dvidešimties metų komandos jubiliejų švęsianti Utenos „Juventus“ ekipa pristato pirmąją šios vasaros naujieną – atnaujintą klubo logotipą.

Prienų klubas turi naują logotipą

Prienų komanda pristatė darkart atnaujintą logotipą bei šūkį (14)

08.30 16:53

Artėjant 2018–2019 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezonui Prienų „Skycop“ krepšinio klubas pristatė atnaujintą logotipą bei naująjį sezono šūkį. Kiek pakitusi komandos ženklo forma išsaugojo ankstesniojo logotipo detales – skydą, viršuje esantį krepšinio kamuolį bei sirgaliams jau prigijusią mėlyną spalvą.

„Rytas“ keičiasi iš pagrindų (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

„Rytas“ pristatė naują logotipą (91)

08.13 10:12

Komandos pavadinimą bei šūkį šią vasarą pakeitęs Vilniaus „Rytas“ atskleidė ir naująjį klubo logotipą. Daug laiko ir kruopštaus darbo pareikalavęs atvaizdas nuo šiol lydės pagrindinę sostinės komandą į naujas pergales bei garsins klubo vardą visame pasaulyje.

Budučnost pristatė naują logotipą („Facebook“ nuotr.)

Eurolygos naujokė „Budučnost“ pristatė atnaujintą logotipą

08.01 18:52

Adrijos krepšinio lygoje praėjusį sezoną sensacingai triumfavusi bei teisę Eurolygoje žaisti įgijusi Podgoricos „Budučnost“ visuomenei pristatė atnaujintą komandos logotipą. Naujame Eurolygos naujokų logotipe pakito spalvų logaritmas ir neženkliai pasikeitė pati kompozicija.

V.Šeškus toliau treniruos ekipą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Prienų klubas pristatė atnaujintą logotipą (13)

07.25 14:45

„Prienų“ klubas pradeda darbuotis ruošdamasis naujajam Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezonui. Paskutinę vietą užėmusi, bet lygoje likusi komanda pakeitė pavadinimą – dabar vadinsis „Prienais“, o ne „Vytautu“, kaip kad buvo pastaraisiais metais. Taip pat ekipa nebeatstovaus Birštonui.

Kitą sezoną Denverio klubas pasitiks pakeitęs spalvas (Scanpix nuotr.)

Atskleista, kaip atrodys spalvas pakeitusios „Nuggets“ logotipas ir marškinėliai (5)

03.06 11:48

Denverio „Nuggets“ klubas po šio sezono ketina atsinaujinti, todėl pakeis komandos logotipą bei spalvas. Skelbiama, kad „Nuggets“ atsisakys geltonos ir žydros spalvos derinio logotipe ir jame dominuos bordo bei geltonos spalvos junginys. Senasis logotipas matomas nuo 2005 metų.

R.Cvirka jau vilki marškinėlius su nauju logotipu

„Nevėžis“ atnaujino savo logotipą (1)

09.05 10:02

Kėdainių „Nevėžio“ klubas naująjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pasitiks atsinaujinęs. Kėdainiškiai pademonstravo, kaip atrodo naujasis klubo logotipas. Jame toliau dominuoja tos pačios spalvos – žalia, balta ir oranžinė. Vietoje kamuolio ir užrašo ant jo „Nevėžis“, dabar logotipas tapo skydo formos, kurio du t...

CSKA apginti titulą bus sudėtingiau (Scanpix nuotr.)

Vieningoji lyga pasidavė spaudimui – keičia turnyro formatą (4)

07.15 14:37

Vieningosios lygos vadovai pasidavė klubų spaudimui ir nusprendė pakeisti formą į tą, kuris, jų nuomone, įneš daugiau intrigos. Nuo šiol komandos pusfinalyje ir didžiajame bei mažajame finaluose kovos ne serijose, o viskas vyks finalinio ketverto metu, kuris bus surengtas kitų metų birželio 8–10 dienomis.

CSKA pristatė naują logotipą

CSKA po keturiolikos metų pertraukos atnaujino logotipą (2)

06.30 15:47

Maskvos CSKA klubas pademonstravo atnaujintą logotipą, kuris kiek skiriasi nuo to, kuris buvo naudotas nuo 2003 metų. Logotipą sudaro 4 pagrindiniai segmentai: žvaigždė, skydas, komandos pavadinimas ir krepšinio kamuolys. Palyginus su senuoju logotipu, sumažėjo baltos spalvos ir atsisakyta mažų žvaigždučių, o pagrindin...

„Cavaliers“ komandą dabar vienys naujas logotipas (Scanpix nuotr.)

„Cavaliers“ pristatė naująjį logotipą, kurio forma yra gerai pažįstama Lietuvos krepšinio gerbėjams (6)

06.01 10:07

Klivlando „Cavaliers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalą pasitinka pristatydama naująjį organizacijos logotipą, kuris oficialiu ekipos ženklu taps nuo ateinančio sezono pradžios. Logotipe išlieka visos esminės buvusių „Cavaliers“ ženklų sudedamosios dalys: raidė „C“, kalavijas bei miesto ir komandos pavadi...

„Pistons“ žaidėjus vienys naujas logotipas (Scanpix nuotr.)

Netyčia paviešintas naujas „Pistons“ logotipas (2)

05.09 16:52

Klubo logotipas, atrodo, yra labai simbolinis dalykas, tačiau Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos su tuo sieja naują ekipos erą ir prekės ženklo pristatymą yra linkę paversti nemaža švente. Šis planas neišdegė Detroito „Pistons“ klubui, kuri jau buvo paruošusi naują logotipą, tačiau jis netyčia nutekėjo o...

„Timberwolves“ žaidėjus nuo šiol vienys naujas logotipas (Scanpix nuotr.)

Atskleistas naujasis „Timberwolves“ logotipas (1)

04.12 09:08

Naują erą su nauju logotipu pasitinka Minesotos „Timberwolves“ klubas. Iš pelenų besitikintys pakilti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokai komandą nuo ateinančio sezono reprezentuosiantį paveikslėlį pristatė per mačo su Oklahomos „Thunder“ ilgąją pertrauką.

J.Westas norėtų, kad jo siluetas būtų pašalintas iš NBA logotipo (Scanpix nuotr.)

J.Westas pasiūlė, kieno siluetas galėtų atsirasti NBA logotipe (9)

04.08 20:20

Buvęs garsus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Jerry Westas puikuojasi lygos logotipe. Tiksliau, jo atvaizdas ten matomas. „Ne kartą esu sakęs, kad nesu tuo patenkintas. NBA rinkosi iš penkių žmonių ir mano atvaizdas buvo pasirinktas net manęs neatsiklausus, sužinojau tik vėliau.

Naujasis „Lietkabelio“ logotipas atrodo taip (Klubo nuotr.)

„Lietkabelis“ pristatė visiškai atnaujintą klubo logotipą (16)

08.01 11:02

Panevėžio „Lietkablelio“ organizacija žengė dar vieną žingsnį į priekį – šį kartą klubas pristatė visiškai atnaujintą logotipą. Naujojo dizaino „Lietkabelio“ logotipo centre yra žnyplių formos krepšinio kamuolys, kurio viduryje – neatsiejama klubo identiteto dalis – energinga L raidė, primenanti klubo kilmę.

Čempionato logotipas pristatytas (Scanpix nuotr.)

Pristatytas 2017 m. Europos pirmenybių logotipas (1)

05.25 21:56

FIBA pristatė kitų metų Europos krepšinio čempionato logotipą. Pasak pranešimo, logotipas atspindi, kad krepšinis yra atskiras pasaulis, kurio centre šiuo atveju stovi čempionato trofėjus su šviečiančia Europa. Taip pat norima perteikti jungtį tarp čempionato šeimininkių – Suomijos, Izraelio, Rumunijos ir Turkijos.

Sakramento klubas turės naują atributiką (Scanpix nuotr.)

„Kings“ pristatė naująjį logotipą (6)

04.26 21:06

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komanda pristatė naujas savo įvaizdžio detales. Pademonstruotas pagrindinis ekipos logotipas, kuris buvo sukurtas semiantis įkvėpimo iš jau visiems įprasto. Jis simbolizuoja pilietiškumą ir pasididžiavimą tuo, kas sukurta per ilgus metus.

Įdomus faktas

LKL krepšinio lyga įsikūrė 1993 balandžio 22 dieną. Visų sezonų LKL nugalėtojai buvo apdovanoti auksiniais čempionų žiedais.