lewis

dzukija Krepsinis.net

„Dzūkija“ sudarė sutartį su J.Lewisu ir į peržiūrą pasikvietė dar du užsieniečius (5)

09.18 17:57

Alytaus „Dzūkija“ sulaukė trūkstamos pozicijos žaidėjo. Į peržiūrą atvyko universalus krepšininkas, lengvasis kraštas Kevinas Parromas.

Howard Dwight 12 Krepsinis.net

D.Howardo žodžiai supykdė buvusius „Magic“ žaidėjus (10)

03.07 09:25

Apie buvusią komandą Orlando „Magic“ leptelėjęs Los Andželo „Lakers“ vidurio puolėjas Dwightas Howardas, panašu, padarė klaidą. Aukštaūgis įžeidė buvusius bendraklubius. D.Howardas teigė, kad „Magic“ buvo ekipa, kurios žaidėjų niekas lygoje daugiau nenorėjo.

lewis rashard 2007

R.Lewisas prisijungė prie "Heat" klubo (23)

07.11 11:00

Majamio "Heat" ekipa netrukus oficialiai sudarys sutartį su 32 metų 208 cm ūgio puolėju Reshardu Lewisu. Krepšininkas prieš kelias dienas po mainų persikėlė į Naujojo Orleano "Hornets" komandą, bet joje artėjantį sezoną taip ir nedebiutuos. Pranešta, jog "Hornets" klubas už 14 milijonų JAV dolerių išpirko auk...

lewis rashard 2007

"Hornets" išpirko R.Lewiso kontraktą (2)

07.01 09:54

Prieš kelias dienas po mainų į Naujojo Orleano "Hornets" komandą persikėlęs Rashardas Lewisas šioje komandoje taip ir nedebiutuos. Pranešta, jog klubas už 14 milijonų JAV dolerių išpirko 32 metų 208 cm ūgio krepšininko kontraktą ir taip sutaupė 9 milijonus JAV dolerių.

ariza trevor 09

"Hornets" ir "Wizards" klubai atliko mainus (14)

06.20 21:55

Naujam sezonui besirengiančios Naujojo Orleano "Hornets" ir Vašingtono "Wizards" komandos sutarė dėl mainų, kuriuose dalyvaus trys krepšininkai. Į Vašingtoną bus išsiųstas vidurio puolėjas Emeka Okaforas bei puolėjas Trevoras Ariza, o Naujojo Orleano komanda už tai gaus Rashardą Lewisą bei 46-ąjį šaukimą kitos sav...

davis baron 07

"Lakers" bandys prisivilioti B.Davisą ir R.Lewisą (16)

11.27 12:25

Pasibaigus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lokautui lygos komandos jau pradėjo planuoti būsimus sudėties stiprinimus, nes ieškoti naujų žaidėjų daug laiko nebus. Nuo gruodžio 9 dienos komandos galės pradėti pasirašinėti sutartis su laisvaisiais agentais.

Įdomus faktas

Prancūzo Tariqo Abdul-Wahado tėvui Lucui Saint-Jeanui priklauso futbolo komanda „FC Guyane“, įsikūrusi Paryžiaus priemiestyje.