lapornikas

G.Biruta rungtyniaus Olandijoje (BNS nuotr.)

G.Biruta karjerą tęs Olandijoje (6)

09.18 13:37

Praėjusį sezoną Panevėžio Lietkabelio ekipoje rungtyniavęs Gilvydas Biruta ateinantį sezoną pasitiks Hertogenboso Den Bosch ekipoje Olandijoje.

M.Lapornikas rungtyniaus Olandijoje (BNS nuotr.)

„Pieno žvaigždžių“ slovėnas pasuko į Olandiją (3)

07.25 15:48

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipoje praėjusį sezoną rungtyniavęs 26 metų 194 cm ūgio slovėnas Miha Lapornikas pasirašė 2 metų kontraktą su Hertogenboso „Den Bosch“ klubu.

Nemažai pajėgių LKL žaidėjų dar neturi klubo

10 LKL žaidusių krepšininkų, kurie iki šiol yra laisvieji agentai (45)

07.23 10:40

Vasaros krepšinio turgus jau gerokai persirito į antrąją pusę, kadangi jau kitą savaitę kalendorius skaičiuos paskutinį vasaros mėnesį ir komandos rugpjūčio viduryje pradės rinktis į pasirengimo stovyklas.

M.Lapornikas prisiminė žaidimą Slovėnijos rinktinėje (Scanpix nuotr.)

Su L.Dončičiumi žaidęs M.Lapornikas: tikiuosi, kad vieną dieną vėl galėsiu rungtyniauti kartu

10.25 14:46

Pasvalys yra vos daugiau nei 6 tūkst. gyventojų turintis miestas ir neretai dėl to į Pieno žvaigždes atvykę užsieniečiai susiduria su problemomis, ieškant veiklos už aikštelės ribų.

L.Dončičius bus vienas slovėnų lyderių

Slovėnai paskelbė galutinį dvyliktuką (1)

08.27 23:04

Europos čempionato A grupėje kovosianti Slovėnija atsisakė dar vieno žaidėjo paslaugų. Treneris Igoris Kokoškovas už darbą padėkojo Miha Lapornikui ir kartu paskelbė galutinį dvyliktuką, kuris keliaus ginti šalies garbę pirmenybėse. Slovėnijos rinktinės kandidatai: Jaka Blažičius, Maticas Rebecas, Vlatko Čančaras, Žiga...

Įdomus faktas

Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.