Kauno r. Atleto klubas oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Medu Kuprijanovu.

„Mažeikius“ papildė LKL patirties turintis gynėjas (6)

09.10 14:00

Naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Mažeikių ekipa turi dar vieną naujoką.

Įdomus faktas

Debiutinėse Europos čempionato rungtynėse 1937 m. Lietuva susitiko su labai pajėgia Italijos rinktine. Varžovai nevertino lietuvių ir pirmąjį kėlinį į aikštę neleido geriausio savo žaidėjo Livio Frančesinio (Franceshinio). Šis krepšininkas ypač išgarsėjo 1935 m. čempionate Šveicarijoje, kai rungtynėse prieš Bulgariją, kurias italai laimėjo 42:23, pelnė net 32 taškus. Tai yra, net 76 proc. visų komandos taškų. Iš viso 1935 m. čempionate L.Frančesino pelnė 62 taškus – vidutiniškai po 16 per rungtynes. Tuomet tai buvo neįtikėtinas rezultatas. Lietuviai pirmą kėlinį prieš italus, žaidusius be L.Frančetino, laimėjo rezultatu 15:9, o rungtynes - 22:20.